tel. 22 292 31 42; kom. 501 184 420instytut@cudownedziecko.plpn-pt 8-17

 

Jak zacząć prawidłowo wspierać rozwój dziecka

  • Po co?
  • W jakich obszarach?
  • Jakich efektów oczekiwać?

Zapraszamy do wysłania zgłoszenia

Bez względu na to, czy stymulujesz rozwój swojego dziecka świadomie, czy też przypadkowo, faktem jest, że Twoje dziecko dysponuje zdolnościami językowymi, matematycznymi, muzycznymi i może z łatwością nauczyć się szybko czytać ze zrozumieniem. Brak stymulacji tych zdolności nie oznacza, że będzie miało kłopoty w nauce i nie odniesie sukcesu w życiu zawodowym.

Bądźmy szczerzy: jeśli nie wspierasz rozwoju dziecka, to zdolności po prostu ZANIKNĄ!!!

Aż 60% dzieci ma problemy z nauką lub dysfunkcje takie jak dysleksja. Aby wychować zdrowe neurologicznie, zdolne i kreatywne dziecko, wolne od dysleksji, zaburzeń rozwojowych i problemów neurologicznych, potrzebny jest mix wielu istotnych elementów. Jednym z najważniejszych jest znalezienie słabych punktów w rozwoju i usprawnienie tych obszarów. Wspierając przez wiele lat tysiące dzieci naszych klientów WIEMY JAKIE elementy składają się na Twój sukces i sukces Twojego dziecka.

Rozwój intelektualny

Przedszkolak czy dwulatek może czytać oraz wykonywać działania tak samo łatwo jak mówić, przy czym im jest młodsze, tym bardziej jest zainteresowane nauką, a przy tym uczy się szybciej. Dając mu możliwość odkrycia kodu liter i reguł matematycznych, sprawisz, że nie będzie się nudzić. Rozwiniesz jego koncentrację i pamięć, zapobiegniesz dysfunkcjom rozwojowym, w tym dysleksji, i kłopotom z nauką. Dzieci uczone metodą Cudowne Dziecko są spostrzegane jako inteligentniejsze, bardziej ciekawe świata i kreatywniejsze niż rówieśnicy.

Zanim weźmiesz udział w szkoleniu, sprawdź efekty wczesnej edukacji metodą Cudowne Dziecko

Sprawdź efekty wczesnej nauki czytania

Czy wiesz, że Twoje dziecko ma potencjał aby wybić się ponad przeciętność? Twoje dziecko też tak może czytać – płynnie i ze zrozumieniem w 6 językach i to w wieku 6 lat tak, jak dziewczynka na filmie. A wystarczy tylko kilka minut dziennie!

Sprawdź efekty wczesnej nauki matematyki

Czy chcesz zacząć prawidłowo wspierać naturalne zdolności matematyczne, z którymi rodzi się każde dziecko? Nie zwlekaj! Zacznij tak szybko, jak to możliwe. Nawet jeśli Twoje dziecko ma 6 miesięcy lub 6 lat.

Czy już zdecydowałeś tak jak większość rodziców, że Cudowne fotoczytanie i Cudowna matematyka oraz Jak pomnożyć inteligencję małego dziecka będą Twoimi pierwszymi szkoleniami?

Rozwój ruchowy i manualny

Ten, kto nie pełzał lub nie raczkował właściwym ruchem naprzemiennym, nie osiągnie pełni swoich możliwości, dopóki nie będzie miał okazji do uzupełnienia brakującego etapu. Dysfunkcjom rozwojowym można zapobiec do szóstego roku życia. Jeśli chcesz poznać odpowiednie ćwiczenia ruchowe dla dzieci powyżej pierwszego roku życia, które pomogą kształtować mózg, spotkaj się z dr Anetą Czerską na szkoleniu Ruch kluczem do inteligencji. Dowiesz się, jak zadbać o rozwój dziecka w wieku przedszkolnym, a także dwulatka i rocznego maluszka.

Jeśli jesteś w ciąży lub maluszek nie chodzi jeszcze samodzielnie, przyjdź na Cudowny start niemowląt – szkolenie z serii Uniwersytet Rodziców. Sprawdź, czy w trosce o bezpieczeństwo, rozwój lub wygodę, nie kupiłeś już jednego z 26 stoperów rozwoju.

Rozwój emocjonalny

Przeżywasz bunt dwulatka? Masz kłopot z położeniem dziecka spać? Choć bywają radosne chwile, czasem emocje sięgają zenitu. Teorie z książek i kursów nie tylko nie działają, ale są wzajemnie sprzeczne.  Wartościowe, bardzo proste techniki pomogły już wielu naszym klientom. Zapomnij o wszystkim, do czego próbowano Cię przekonać. Twoja rodzina potrzebuje Balansu emocjonalnego.

Rozwój kreatywności

Czy zauważyłeś, że Twoje dziecko ma znakomitą pamięć, wyobraźnię, intuicję i jest kreatywne? Czy chcesz rozwinąć i utrzymać te zdolności? Na szkoleniu Tajemnica kreatywności poznasz zabawy, dzięki którym zdolności te nie zanikną.

Dieta i balans energetyczny

Posiłki powinny dostarczać energii, ale czy tak jest w istocie. Często trują, a nie odżywiają. Specjalnie dobraną dietą można wywołać u dziecka objawy uszkodzenia mózgu i chronicznego zmęczenia. Dietą można też zadziałać odwrotnie – uczynić dziecko bystrym, spostrzegawczym, wypoczętym i pełnym energii. Dzięki temu będzie szybko się uczyć, a przy tym bardzo chętnie i bez przeszkód. Jeśli infekcje i zmęczenie odbierają dziecku radość życia, zapisz się na szkolenie Balans energetyczny.

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się,

że weźmiesz udział w szkoleniach, ale chcesz poznać i przetestować metodę, to kup nasze dwa najpopularniejsze produkty.

Naucz czytać 9 książek w 9 tygodni

przy pomocy zestawu, który zawiera 162 karty do nauki czytania wyrazów i zdań, 9 książek oraz 66 gier. Możesz rozpocząć naukę z niemowlęciem, przedszkolakiem, albo małym uczniem.

Przeczytaj jedyną publikację naukową

o wczesnej edukacji i rozwoju, aby przekonać się, jaki potencjał ma Twoje dziecko i jak czytanie może zapobiegać dysleksji, usprawniać funkcjonowanie mózgu, rozwijać kreatywność, pamięć i wyobraźnię oraz pomnażać inteligencję.

Poznaj naszą pełną ofertę produktów dla dzieci i szkoleń dla rodziców, klikając na zakładkę OFERTA w menu głównym na górze strony.

A może już wiesz, które szkolenie wybierzesz jako pierwsze?

Zajęcia prowadzi dr Aneta Czerska – autorka metody wszechstronnego rozwoju „Cudowne Dziecko”. Aby umówić się na spotkanie napisz: instytut@cudownedziecko.pl lub zadzwoń: 501 184 420. Zapisz się na szkolenie już teraz. Liczba miejsc jest ograniczona. W ten sposób zapoczątkujesz sukces swojego dziecka, przyczyniając się do jego prawidłowego rozwoju.

Osoby, które nie mogą przyjechać na szkolenie grupowe

mogą odbyć indywidualne szkolenie online w formie skróconej. Pamiętaj jednak, że jest to forma zastępcza i nie zapewnia tak gruntownego przygotowania jak jednodniowe zajęcia grupowe.

Wybierz  lub  zbierz  je  wszystkie

 Zacznij prawidłowo dbać o rozwój dziecka

 Kliknij, aby poznać szczegóły

Menu