tel. 22 292 31 42; kom. 501 184 420instytut@cudownedziecko.plpn-pt 8-17

Wszystkie naraz czy każde osobno?

Wielu rodziców jest zainteresowanych kilkoma lub wszystkimi szkoleniami. Czy lepiej wziąć udział we wszystkich w ciągu kilku dni czy rozłożyć sobie na kilka miesięcy?

Niemal wszyscy uczestnicy szkoleń mają świadomość, jak ważne są pierwsze lata życia dziecka. Dlatego wielu czuje upływający czas i wie, że najlepiej byłoby, aby posiadali tą wiedzę jeszcze przed narodzinami dziecka.

Wszystkie naraz

Z tego powodu chcieliby jak najszybciej ukończyć wszystkie szkolenia. Decydują się wtedy na wszystkie szkolenia w ramach jednej lub dwóch sesji. Towarzyszą wykładowcy od rana do wieczora przez kilka dni.

Jak to możliwe

Godzinna przerwa obiadowa pozwala odprężyć się w pełni, popatrzeć w dal na drzewa, oddychać świeżym powietrzem, zjeść i porozmawiać z innymi mądrymi i świadomymi rodzicami.

Podczas warsztatów wykonujemy różne aktywności. Często trzeba się skupić na fragmencie wykładu, ale okresy intensywnej pracy poprzeplatane są śmiechem i pracą własną. Opracowujemy własne materiały edukacyjne dla naszego dziecka, układamy program nauki, gramy w gry, rysujemy, zgadujemy, obmyślamy strategie gier, wykonujemy ćwiczenia ruchowe i wiele innych. Teoria zawsze zilustrowana jest przykładami z życia, które bliskie są każdemu z nas. Mimo iż panuje atmosfera pełnego skupienia, to jest dużo śmiechu i humoru.

Taka atmosfera sprzyja nauce. Pozwala utrzymać wszystkich uczestników szkolenia w dobrej kondycji intelektualnej przez wiele godzin.

Jest to konieczne, gdyż około połowa uczestników szkoleń jest spoza Warszawy. Rodzice przyjeżdżają na kilka dni, aby wziąć udział w kilku szkoleniach – jednorazowo ponosząc koszty podróży.

A może każde osobno

Są jednak tacy młodzi rodzice z Warszawy, którzy wpadają co miesiąc na jedno szkolenie. Ich dzieci są maleńkie, często nie mają jeszcze roku, albo mają kilkanaście miesięcy. Rodzice ci nie czują aż takiej presji czasu. Wiedzą, że niektóre szkolenia przydadzą im się, kiedy dziecko skończy dwa lata. Dlatego rozkładają sobie udział w szkoleniach na wiele miesięcy.

Menu