tel. 22 292 31 42; kom. 501 184 420instytut@cudownedziecko.plpn-pt 8-17

Oferta

Oszczędź 17% – aż 110,80 zł kupując razem Bity inteligencji, Bity kreatywności oraz dwa zestawy do nauki czytania, dzięki którym nauczysz czytać 9 książek w 9 tygodni i wiele więcej. Możesz zacząć rozwijać inteligencję swojego dziecka, zanim weźmiesz udział w szkoleniach.

Jeśli jesteś absolwentem szkoleń, spotykaj się z dr Czerską co miesiąc, aby omówić rozwój swojego dziecka. Podczas spotkania online skorygujesz ewentualne błędy, otrzymasz wsparcie w problemach i naładujesz akumulatory motywacji do pełna.

Czy wiesz, jak wysokie jest ryzyko, że Twoje dziecko będzie miało dysleksję lub problemy z nauką? Aż 60%.
Możesz temu zapobiec, jeśli zaczniesz właściwie wspierać rozwój neurologiczny przez naukę czytania już od urodzenia. Im młodsze jest dziecko, tym bardziej plastyczny mózg, a nauka czytania łatwiejsza.

Czy wiesz, że niedojrzały mózg małego dziecka dysponuje szeregiem zdolności, które niezwykle ułatwiają naukę matematyki? Dlatego najłatwiej nauczyć jest algebry dziecko do 3. roku życia. Później naturalne zdolności zaczynają wygasać, a nauka wymaga większego zaangażowania ze strony rodzica.

Czy wiesz, że twoje dziecko dysponuje pamięcią fotograficzną, która nierozwijana zanika między trzecim a szóstym rokiem życia? Czy wiesz, że słuch absolutny jest wszczepiony w każdym człowieku, ale łatwo jest go utracić w niemowlęctwie, kiedy nie jest rozwijany? Podobnie jest ze zdolnościami językowymi – aby je utrzymać na długie lata…

Czy wiesz, że dziecko, które nie pełzało lub nie raczkowało właściwym ruchem naprzemiennym, nie osiągnie pełni swoich możliwości, dopóki nie będzie miało okazji do uzupełnienia brakującego etapu?
Dysfunkcjom rozwojowym można zapobiec do 6. roku życia. Poznaj więc ćwiczenia usprawniające mózg, a nie mięśnie.

W pierwszym roku życia kształtuje się człowiek w sensie neurologicznym. Tymczasem kojce, nosidełka i foteliki dla niemowląt nie ułatwiają osiągnięcia pełnej sprawności fizycznej, co rzutuje na rozwój intelektualny. Jeśli jesteś w ciąży lub maluszek nie chodzi jeszcze samodzielnie, sprawdź, czy w trosce o bezpieczeństwo, rozwój lub wygodę, nie kupiłaś już jednego z 26 stoperów rozwoju.

Przeżywasz bunt dwulatka? Masz kłopot z położeniem dziecka spać? Choć bywają radosne chwile, czasem emocje sięgają zenitu. Teorie z książek i kursów nie działają, a wręcz są wzajemnie sprzeczne. Zapomnij o wszystkim, do czego próbowano Cię przekonać. Twoja rodzina potrzebuje Balansu emocjonalnego.

Czy wiesz, że dietą można wywołać u dziecka objawy uszkodzenia mózgu i chronicznego zmęczenia. Dietą można też zadziałać odwrotnie – uczynić dziecko bystrym, spostrzegawczym i pełnym energii. Dzięki temu będzie szybko się uczyć, a przy tym bardzo chętnie i bez przeszkód. Infekcje i zmęczenie nie odbiorą mu radości życia.

Czy wiesz, że każde małe dziecko ma pamięć fotograficzną, niezwykłą wyobraźnię, szósty zmysł i jest bardzo kreatywne?
Powyższe zdolności prawego mózgu zanikają, jeśli nie są rozwijane. Dzieje się to między trzecim a szóstym rokiem życia.

Menu