tel. 22 292 31 42; kom. 501 184 420instytut@cudownedziecko.plpn-pt 8-17

Balans emocjonalny

Cena: 420 zł

 

Twoje dziecko stawia na swoim, a Ty wiesz, że jest to błędem?

Bywa, że emocje przeszkadzają Wam żyć?

Przeżywasz bunt dwulatka?

Masz kłopot z położeniem dziecka spać?

Choć bywają radosne chwile, czasem emocje sięgają zenitu. Teorie z książek i kursów nie tylko nie działają, ale są wzajemnie sprzeczne.

Wartościowe, bardzo proste techniki pomogły już wielu naszym klientom. Zapomnij o wszystkim, do czego próbowano Cię przekonać. Twoja rodzina potrzebuje Balansu emocjonalnego.

Nowy wiek jest erą ponownego odkrycia przez człowieka swojego wnętrza. Poszukujemy miłości, akceptacji i szacunku i tego pragniemy dla naszych dzieci. Nie chcemy wychowywać dzieci metodami naszych rodziców. Czujemy, że zasługują one na szacunek i wolność, zamiast podporządkowania i rygoru. Nie chcemy stosować metod siłowych, jednak często nie wiemy, czym je zastąpić. Chcemy znaleźć sposób, który nie będzie zmuszał nas do narzucania dziecku naszej woli, ani nie będzie oznaczał dla nas rezygnacji z naszych zasad i pragnień.

Szukamy porozumienia w relacjach z naszymi dziećmi, ale często stosujemy rozwiązania siłowe. Próbujemy zdominować słowem, zastosować szantaż emocjonalny lub kary. Wkroczenie na wojenną ścieżkę sprawia, że oddalamy się od siebie. Dziecko zamiast być lepsze, samo stosuje nasze metody i zmusza nas do stosowania coraz silniejszych środków perswazji.

Podczas jednodniowego szkolenia dowiesz się:

  • jak przerwać to błędne koło,
  • czy zamiana kar na nagrody jest skuteczna na dłuższą metę,
  • jak mówić, aby dzieci nas słuchały,
  •  jak radzić sobie z agresją dziecka, czy powinno się ją tłumić, czy raczej pozwolić dziecku wyrazić żal, złość, bezsilność,
  • czy dzieci faktycznie są „niegrzeczne”,
  • czy uzasadniać swoje decyzje, czy pozwalać dziecku decydować.

Chcesz, aby w Twoim domu zapanował ład, harmonia, akceptacja i spokój?
Zapisz się na to szkolenie już dziś.

Podczas jednodniowego szkolenia poznasz

  • skuteczne techniki wychowywania dzieci w szacunku i akceptacji,
  • pułapki stosowania kar i nagród,
  • techniki uczenia odpowiedzialności.

Jednodniowe szkolenie grupowe przeznaczone jest dla rodziców dzieci w wieku 1-10 lat, którzy chcieliby zacząć dbać o prawidłowy rozwój emocjonalny małego dziecka.

Zajęcia prowadzi dr Aneta Czerska – autorka metody wszechstronnego rozwoju „Cudowne Dziecko”.

Aby umówić się na spotkanie napisz: instytut@cudownedziecko.pl lub zadzwoń: 501 184 420.

Zapisz się na szkolenie już teraz. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Przygotowanie do szkolenia

1 comment:

Ilona Gabara12 lutego 2017 at 11:14Reply

Świetne szkolenie, sama praktyka, praktyczne ćwiczenia z życia wzięte. Każdy z uczestników szkolenia miał inną sytuację w domu, inne problemy, pani Aneta podeszła do każdego bardzo indywidualnie, pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem na szkoleniu. Było bardzo kameralnie, domowa atmosfera, można było porozmawiać o wszystkich niepokojących nas sytuacjach. Zrozumiałam na szkoleniu, czemu moje dziecko ma problem z zasypianiem, rady pani Anety trafiały w dziesiątkę. Wynika to chyba z dużego doświadczenia i wiedzy merytorycznej. Takie szkolenia przydałyby się wszystkim rodzicom wychodzącym z dzidziusiem ze szpitala położniczego.

Menu