tel. 22 292 31 42; kom. 501 184 420instytut@cudownedziecko.plpn-pt 8-17

Skrót szkolenia online – w trybie indywidualnym

Cena: 420 - 480 zł

Wykład indywidualny online jest 2-godzinnym skrótem zajęć grupowych, które standardowo trwają w Warszawie 9 godzin (licząc z wykładem wprowadzającym). Dlatego, aby uzupełnić Państwa wiedzę, przesyłamy pocztą dokumentację szkoleniową (skrypt), którą uczestnicy zajęć grupowych otrzymują po zakończeniu szkolenia, o ile do danego szkolenia przewidziana jest taka dokumentacja.

Skrót szkolenia w trybie indywidualnym może odbyć się zarówno za pośrednictwem Skype, ale również osobiście w Punkcie Konsultacyjnym Instytutu, kiedy nie możecie Państwo czekać na najbliższe zajęcia grupowe.

Szkolenie indywidualne będzie dużo bardziej efektywne, jeśli przeczytasz założenia metody Cudowne Dziecko oraz ważne informacje o rozwoju małego dziecka, które opisane są na pierwszych 86 stronach książki „Czytanie dla rozwoju„.

Cena skrótu szkolenia w trybie indywidualnym

  • Cena jednego szkolenia: 480 zł
  • Cena jednego szkolenia w pakiecie (przy opłacaniu trzech szkoleń jednocześnie): 420 zł
  • Cena dwóch szkoleń: 960 zł, trzech – 1260zł, czterech – 1680 zł.
  • W przypadku wysłania dokumentacji szkoleniowej (skryptu) za granicę, do ceny szkolenia należy doliczyć koszty wysyłki.

Spotkania odbywają się najczęściej w dni powszednie w godzinach 9-14 lub 18-21.

  • Opłać wybrane szkolenia, wykonując przelew na nasze konto. Otrzymanie wpłaty potwierdzimy mailowo.
  • Po otrzymaniu wpłaty przesyłamy dokumentację szkoleniową.
  • Kiedy otrzymasz dokumentację szkoleniową, wstępnie zarezerwuj datę spotkania.
  • Po przeczytaniu dokumentacji potwierdź datę spotkania.

UWAGA

  • Prosimy o rozważny wybór zajęć poprzez Skype, gdyż wpłacona kwota nie podlega zwrotowi. Możemy zmienić temat szkolenia, jednakże tylko do czasu wysłania przez Instytut dokumentacji szkoleniowej.
  • Klient może zrezygnować ze spotkania online i zatrzymać dokumentację, jednakże opłata za szkolenie nie podlega zwrotowi. Dokumentacja stanowi integralną część szkolenia. Szkolenie uważa się za rozpoczęte z chwilą wysłania przez Instytut dokumentacji szkoleniowej.

Osobisty udział w zajęciach grupowych jest najlepszym rozwiązaniem

Jeśli macie Państwo możliwość wzięcia udziału osobiście w zajęciach grupowych organizowanych w Warszawie, serdecznie zapraszamy. Jest to rozwiązanie dużo korzystniejsze.
Zajęcia weekendowe są organizowane również z myślą o rodzicach spoza Warszawy. Bywają rodzice z Gdańska, Krakowa, Poznania, Radomia, Bielsko Białej, Jeleniej Góry, Szczecina a nawet spoza Polski: Francji, Budapesztu, Izraela, Norwegii, Szwecji i Ukrainy. W ich opinii zdobyta wiedza i osiągnięte przez dziecko efekty wynagradzają wysiłek związany z przyjazdem. Wiele z nich przyjeżdża na wszystkie zajęcia z cyklu Uniwersytet Rodziców.

Raz w miesiącu, przez weekend odbywają się minimum 3 tematy. Zaczynamy w piątek około godziny 17 wykładem wprowadzającym.

Uczestnictwo w zajęciach Uniwersytetu Rodziców w Warszawie wiąże się z noclegiem, jednym lub dwoma. Uczestnicy zazwyczaj wybierają apartamenty przy Ptasiej lub Elektoralnej albo hotele Ibis, które są nowe, czyste i za stosunkowo przystępną cenę. Dwa z nich są w odległości 2-3 przystanków tramwajowych. Jeśli później są Państwo zainteresowani innymi tematami, mogą Państwo przyjechać na jeden dzień – niedzielę.

Jeśli jednak osobisty Państwa udział nie jest możliwy, zapraszamy do skorzystania z 2-godzinnego skrótu zajęć w formie wykładu.

 

Zobacz takze

Menu