tel. 22 292 31 42; kom. 501 184 420instytut@cudownedziecko.plpn-pt 8-17

NAJNOWSZY Zestaw 2 do nauki czytania – po polsku i angielsku

Cena: 120 zł

Nowy, unikalny komplet do nauki czytania dla dzieci w wieku od pół roku do 7 lat po polsku i po angielsku

Cel: Naucz małe dziecko czytać po polsku i angielsku w 40 dni

Wiek: 0-7 lat
Tytuł: Czytanie dla rozwoju. Zestaw 2. Fascynujący nos
Autor: dr Aneta Czerska
Wydawca: Instytut Rozwoju Małego Dziecka
ISBN: 978-83-944115-0-3

Zestaw zawiera:

 • karty do nauki czytania globalnego po polsku oraz po angielsku: 114 wyrazów i 114 zdań,
 • 32 gry bingo,
 • 2 książki liczące 38 stron każda,
 • instrukcja.

Już za 3 tygodnie Twoje małe dziecko będzie umiało przeczytać swoją pierwszą prawdziwą książkę o fascynującym świecie zwierząt, która liczy aż 38 stron! Może to zrobić najpierw po polsku, a kiedy się to uda, z łatwością nauczysz je czytać także po angielsku.

Zestaw 2 może służyć do nauki czytania małego dziecka tylko w języku polskim. Bezpośrednio po tym pierwszym sukcesie, można rozpocząć naukę w języku angielskim.

Zestaw 2 może być użyty jako pierwszy, jednakże zalecamy, aby rozpocząć naukę od Zestawu 1 „9 książek w 9 tygodni”, który jest łatwiejszy dla dziecka i który wprowadza je w proces nauki, często motywując książeczkami do dalszej pracy.

Zestaw 2 zawiera fascynujące fakty o zwierzętach, a w szczególności o nosach różnych zwierząt. Pokaż dziecku jak różne kształty potrafi mieć nos. Naucz je, co oznacza mokry i suchy nos u psa. Zobacz, jak przydatnym narządem potrafi być nos u zwierząt.

Ilustracje są urocze i realistyczne, a przy tym nie odciągają uwagi od tekstu, tylko pięknie uwypuklają treść. Pokazują piękno świata. Jedne ujmują i rozczulają, a inne zadziwiają, a nawet szokują. Z pewnością nie pozwalają się nudzić.

Wyrazy użyte w Zestawie 2 są inne niż w Zestawie 1. Jedne wyrazy są proste, przydatne, często używane, a inne ciekawe, oryginalne, interesujące, dostarczające nowych informacji.

Książki w zestawie 2 są z jednej strony bardzo proste i nadają się dla dzieci, które dopiero rozpoczynają naukę czytania, ale nie są infantylne, dzięki czemu zainteresują nawet młodych uczniów.

Zestaw 2 zawiera instrukcję, a więc poradzisz sobie z nauką czytania, nawet jeśli nie ukończyłeś szkolenia dla rodziców.

   

Czy wiesz, że:

 • Zestaw 2 przeznaczony jest dla dzieci w wieku od pół roku do 7 lat.
 • Ucząc czytać rozwijasz wzrok, słuch, mowę, myślenie operacyjne i pamięć fotograficzną oraz zapobiegasz dysleksji.
 • Możesz zacząć naukę czytania od tego zestawu, choć zalecamy, aby zacząć go używać po zakończeniu nauki z Zestawem 1 „9 książek w 9 tygodni”.
 • Zestaw 2 zawiera karty do nauki wyrazów i zdań po polsku i angielsku.
 • Karty i książki zawierają bardzo ciekawe fakty przyrodnicze.
 • Ilustracje są piękne i realistyczne. Pokazują wspaniałość przyrody, a nie odciągają uwagi dziecka od tekstu.
 • W zestawie są 32 gry bingo, pozwalające cieszyć się efektami wczesnej nauki czytania.
 • Nauka z zestawem 2 przewidziana jest na 6 tygodni, ale książki zostają w biblioteczce dziecka na zawsze.
 • Zestaw 2 zawiera instrukcję, aby naukę czytania mógł rozpocząć rodzic, który nie wziął jeszcze udziału w szkoleniu na temat wczesnej nauki czytania w metodzie Cudowne Dziecko.

Zależy ci na rozwoju dziecka? Brakuje Ci pomysłów na zabawy, które pomnożą inteligencję, kreatywność, wyobraźnię i pamięć fotograficzną?

Twoje dziecko jest spostrzegawcze, kreatywne, ciekawe świata i błyskawicznie zapamiętuje nowe fakty, ale się nudzi. Daj mu możliwość odkrycia kodu liter i naucz go znaczenia całych wyrazów, a będzie czytało szybko, łatwo i z przyjemnością.

Czy już w pełni zdajesz sobie sprawę, że im młodsze jest dziecko, tym bardziej jest zainteresowane nauką czytania?

Choć wszystkie małe dzieci rodzą się geniuszami, to przez pierwsze sześć lat ich życia pozbawia się je tego geniuszu, dostarczając zbyt mało bodźców dla mózgu lub edukując metodami rozwijającymi logiczne zdolności w zbyt młodym wieku.

Czy nadal chcesz uczyć swoje dziecko liter, niszcząc pamięć fotograficzną i kreatywność? Czy wciąż utrudniasz naukę szybkiego czytania?

Ten zestaw do nauki czytania stanie się nie tylko interesującym sposobem spędzenia razem czasu, ale rozwinie wzrok, słuch, mowę i myślenie operacyjne oraz pomnoży inteligencję, kreatywność i wyobraźnię. Pozwoli dziecku czytać szybko, łatwo i ze zrozumieniem. Efektywność metody Cudowne Dziecko wynosi ponad 90%, co potwierdziły dziesięcioletnie badania naukowe.

Przy zamówieniu kilku produktów możesz otrzymać rabat 17% i zaoszczędzić nawet 110,80 zł. Zacznij rozwijać inteligencję swojego dziecka, zanim weźmiesz udział w szkoleniach. 

Karty do nauki czytania, książki i gry z serii „Czytanie dla rozwoju” w zestawie 2:

 • kosztują 120 zł

 • ważą 1,9 kg, przy czym pudełko ma wymiary: 44 cm x 20 cm x 6,5 cm,
 • cena kompletu wraz z kosztami wysyłki na terenie Polski wynosi 136 zł.

Osoby z Warszawy i okolic mogą zakupić i odebrać materiały osobiście w Warszawie, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się (kom. 501 184 420). Jeśli nie będziesz brać udziału w szkoleniu na temat wczesnej nauki czytania i nie możesz odebrać zestawu osobiście, na twoją prośbę dopuszczamy możliwość wysyłki.

 • Dokonaj wpłaty na konto: Nr konta ING Bank Śląski S.A. 40 1050 1054 1000 0092 1680 7785
 • Prześlij mailem potwierdzenie dokonania płatności, adres wysyłki i swój numeru telefonu. Opisz, co zamawiasz w mailu, a nie w przelewie. Przesyłki nie są wysyłane automatycznie po otrzymaniu przelewu, ale dopiero po potwierdzeniu ich zawartości i adresu w wyniku korespondencji mailowej.

W przypadku wysyłki za granicę, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu uzgodnienia kosztów wysyłki (kom. 501 184 420).

Jeśli chcesz nie tylko uczyć, ale nauczyć swoje małe dziecko czytać, rozwijając jego zdolności,

 • weź udział w szkoleniu dla rodziców „Cudowne fotoczytanie”: grupowym lub indywidualnym online,
 • użyj zestawów do nauki czytania z serii „Czytanie dla rozwoju” zgodnie z załączoną instrukcją, najpierw Zestaw 1 a następnie Zestaw 2,
 • równolegle codziennie wykonuj jedną kilkusekundową sesję z programem komputerowym „Cudowne czytanie” (autorstwa dr Anety Czerskiej),
 • kreuj zabawy i wykonuj własne materiały dla swojego dziecka – pod kątem jego wieku, zainteresowań i poziomu rozwoju – pomysły na dodatkowe działania poznasz na szkoleniu dla rodziców Wczesna nauka czytania dla rozwoju,
 • bądź bardzo systematyczny/-a przez okres nie krótszy niż 6-9 miesięcy.

Zanim weźmiesz udział w szkoleniu,
sprawdź efekty wczesnej edukacji metodą Cudowne Dziecko

Sprawdź efekty wczesnej nauki czytania

Czy wiesz, że Twoje dziecko ma potencjał aby wybić się ponad przeciętność? Twoje dziecko też tak może czytać – płynnie i ze zrozumieniem w 6 językach i to w wieku 6 lat tak, jak dziewczynka na filmie. A wystarczy tylko kilka minut dziennie!

Szkolenie Cudowne fotoczytanie dla rodziców dzieci od urodzenia do 7 roku życia

Sprawdź efekty wczesnej nauki matematyki

Czy chcesz zacząć prawidłowo wspierać naturalne zdolności matematyczne, z którymi rodzi się każde dziecko? Nie zwlekaj! Zacznij tak szybko, jak to możliwe. Nawet jeśli Twoje dziecko ma 6 miesięcy lub 6 lat. To łatwiejsze niż sądzisz.

Szkolenie Cudowna matematyka dla rodziców dzieci od urodzenia do 9 roku życia

Jeśli weźmiesz udział w szkoleniu dr Anety Czerskiej, Twoje dziecko nigdy nie znudzi się nauką czytania, co często przytrafia się innym rodzicom. Jeśli chcesz odnieść sukces, zakup materiałów nie wystarczy. Kluczem do edukacji i rozwoju dziecka jest kreatywny i bogaty w wiedzę rodzic.

Uczenie dziecka jest łatwe, zabiera tylko chwilę (codziennie) i sprawia rodzicom bardzo wiele radości. Absolwenci szkolenia dr Anety Czerskiej osiągają wysoką efektywność (ponad 90%), dlatego że wiedzą jak to robić efektywnie i lubią uczyć swoje małe dziecko czytać. Dołącz do nich.

Zapisz się na szkolenie już teraz. Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoby, które nie mogą przyjechać na szkolenie grupowe, mogą odbyć indywidualne szkolenie online w formie skróconej. Pamiętaj jednak, że jest to forma zastępcza i nie zapewnia tak gruntownego przygotowania jak jednodniowe zajęcia grupowe.

Kupując zestaw do nauki czytania globalnego zamów najnowszą książkę

o wczesnej edukacji i rozwoju, aby przekonać się, jaki potencjał ma Twoje dziecko i jak czytanie może zapobiegać dysleksji, usprawniać funkcjonowanie mózgu, rozwijać kreatywność, pamięć i wyobraźnię oraz pomnażać inteligencję.To jedyna publikacja naukowa o wczesnej nauce czytania (w Polsce i na świecie).

Zacznij naukę czytania od Zestawu 1

dzięki któremu nauczysz czytać 9 książek w 9 tygodni. Zobacz jaka nauka czytania może być prosta, łatwa i przyjemna. Przekonaj się, jak zdolne jest Twoje dziecko.

Zestaw zawiera instrukcję, która pozwala rozpocząć naukę czytania nawet tym rodzicom, którzy nie wzięli jeszcze udziału w szkoleniu.

Weź udział w szkoleniu Czytanie dla rozwoju

aby kontynuować naukę czytania i umożliwić dziecku samodzielne rozszyfrowanie kodu liter. Dzięki temu będzie czytało dowolne książki, a nie tylko te, które są specjalnie dla niego opracowane. Wczesna nauka czytania od urodzenia do 7 roku życia wspiera rozwój neurologiczny, przez co zapobiega wielu dysfunkcjom m.in. kłopotom z pamięcią czy dysleksji.

Wczesnodziecięca matematyka dla rozwoju

Każdy rodzi się ze zdolnościami matematycznymi, które nierozwijane zanikają, dlatego zamiast rozwiązać zadanie z matematyki większość dzieci wolałaby zjeść brokuły, a dorośli woleliby umyć łazienkę.

Wczesna nauka matematyki wspiera rozwój neurologiczny od urodzenia do 7 roku życia, przez co zapobiega dyskalkulii czyli lękowi przed matematyką.

 

1 comment:

Gosia12 lutego 2017 at 02:23Reply

Witam, trzy dni temu byłam na kawie z moim 5 miesiecznym synem u mojej przyjaciolki no i zobaczylam piekny pakiet I i sie zakochalam ! Od tego czesu rozsylam po rodzinie Wasze filmiki z ytb aby rozslawic Wasze sukcesy w nauce 🙂 mam jeszcze 3 letnia coreczke wiec skacze teraz na glowie razem z nia aby rozwijac ja ruchowo jak i mlodsze dziecko 🙂 w przyszlym tygodniu zamawiam wasz pakiet I i nie moge sie doczekać kuriera, dobrze ze Lodz blisko stolicy 🙂 do tego czasu mam juz zaplanowana zabawy z matematyka sensoryczna na kazdy dzien 🙂 wczoraj zrobilismy kalendarz magnetyczny na lodowke wiec mam pelna glowe pomyslow i duzo motywacji z Waszej strony, moja opinia jest ogólna z racji wirtualnej milosci aczkolwiek inspiracja do zabawy aby rozwijac moje dzieci zaskoczyla nie tylko ich ale i mojego meza wiec dziękuję za świadomość ze tez ja jestem kluczem do ich wiedzy, pozdrawiam 🙂

Menu