tel. 22 292 31 42; kom. 501 184 420instytut@cudownedziecko.plpn-pt 8-17

NAJNOWSZY Zestaw 2 do nauki czytania po polsku i angielsku – Fascynujący nos

Cena: 120 zł

Nowy, unikalny komplet do nauki czytania dla dzieci w wieku od pół roku do 7 lat

po polsku i po angielsku

zawiera 2 książki, 32 gry i karty do nauki czytania globalnego

metodą dr Anety Czerskiej „Cudowne Dziecko”, a także instrukcję.

Cel: Naucz małe dziecko czytać po polsku i angielsku w 40 dni

Wiek: 0-7 lat
Tytuł: Czytanie dla rozwoju. Zestaw 2. Fascynujący nos
Autor: dr Aneta Czerska
Wydawca: Instytut Rozwoju Małego Dziecka
ISBN: 978-83-944115-0-3

Zestaw zawiera:

 • karty do nauki czytania globalnego po polsku i angielsku: 114 wyrazów i 114 zdań,
 • 32 gry bingo,
 • 2 książki,
 • instrukcja.

Już wkrótce Twoje dziecko będzie umiało czytać po polsku i po angielsku. Ten nowy, unikalny zestaw wszechstronnie rozwija inteligencję małego dziecka.

Stanowi on połączenie zestawu nauki czytania i Bitów inteligencji. Łączy naukę czytania, naukę języka angielskiego i naukę wiedzy encyklopedycznej.

Zestaw zawiera książki, gry i karty w języku polskim i angielskim.

Czy wiesz, że:

 • Zestaw przeznaczony jest dla dzieci w wieku od pół roku do 7 lat.
 • Ucząc czytać rozwijasz wzrok, słuch, mowę, myślenie operacyjne i pamięć fotograficzną oraz zapobiegasz dysleksji.
 • Zestaw zawiera karty do nauki wyrazów i zdań po polsku i angielsku.
 • Karty i książki zawierają ciekawe fakty przyrodnicze.
 • Ilustracje są piękne i realistyczne. Pokazują wspaniałość przyrody, a nie odciągają uwagi dziecka od tekstu.
 • W zestawie są 32 gry bingo, pozwalające cieszyć się efektami wczesnej nauki czytania.

Zależy ci na rozwoju dziecka? Brakuje Ci pomysłów na zabawy, które pomnożą inteligencję, kreatywność, wyobraźnię i pamięć fotograficzną?

Twoje dziecko jest spostrzegawcze, kreatywne, ciekawe świata i błyskawicznie zapamiętuje nowe fakty, ale się nudzi. Daj mu możliwość odkrycia kodu liter i naucz go znaczenia całych wyrazów, a będzie czytało szybko, łatwo i z przyjemnością.

Czy już w pełni zdajesz sobie sprawę, że im młodsze jest dziecko, tym bardziej jest zainteresowane nauką czytania?

Choć wszystkie małe dzieci rodzą się geniuszami, to przez pierwsze sześć lat ich życia pozbawia się je tego geniuszu, dostarczając zbyt mało bodźców dla mózgu lub edukując metodami rozwijającymi logiczne zdolności w zbyt młodym wieku.

Czy nadal chcesz uczyć swoje dziecko liter, niszcząc pamięć fotograficzną i kreatywność? Czy wciąż utrudniasz naukę szybkiego czytania?

Ten zestaw do nauki czytania stanie się nie tylko interesującym sposobem spędzenia razem czasu, ale rozwinie wzrok, słuch, mowę i myślenie operacyjne oraz pomnoży inteligencję, kreatywność i wyobraźnię. Pozwoli dziecku czytać szybko, łatwo i ze zrozumieniem. Efektywność metody Cudowne Dziecko wynosi ponad 90%, co potwierdziły dziesięcioletnie badania naukowe.

 

Jeśli chcesz nie tylko uczyć, ale nauczyć swoje małe dziecko czytać, rozwijając jego zdolności,

 • weź udział w szkoleniu dla rodziców „Cudowne fotoczytanie”: grupowym lub indywidualnym online,
 • użyj zestaw do nauki czytania „Czytanie dla rozwoju” zgodnie z załączoną instrukcją, najpierw Zestaw 1 a następnie Zestaw 2,
 • równolegle codziennie wykonuj jedną kilkusekundową sesję z programem komputerowym „Cudowne czytanie” (autorstwa dr Anety Czerskiej),
 • kreuj zabawy i wykonuj własne materiały dla swojego dziecka – pod kątem jego wieku, zainteresowań i poziomu rozwoju – pomysły na dodatkowe działania poznasz na szkoleniu dla rodziców Wczesna nauka czytania dla rozwoju,
 • bądź bardzo systematyczny/-a przez okres nie krótszy niż 6-9 miesięcy.

Zanim weźmiesz udział w szkoleniu,
sprawdź efekty wczesnej edukacji metodą Cudowne Dziecko

Sprawdź efekty wczesnej nauki czytania

Czy wiesz, że Twoje dziecko ma potencjał aby wybić się ponad przeciętność? Twoje dziecko też tak może czytać – płynnie i ze zrozumieniem w 6 językach i to w wieku 6 lat tak, jak dziewczynka na filmie. A wystarczy tylko kilka minut dziennie!

Szkolenie Cudowne fotoczytanie dla rodziców dzieci od urodzenia do 7 roku życia

Sprawdź efekty wczesnej nauki matematyki

Czy chcesz zacząć prawidłowo wspierać naturalne zdolności matematyczne, z którymi rodzi się każde dziecko? Nie zwlekaj! Zacznij tak szybko, jak to możliwe. Nawet jeśli Twoje dziecko ma 6 miesięcy lub 6 lat. To łatwiejsze niż sądzisz.

Szkolenie Cudowna matematyka dla rodziców dzieci od urodzenia do 9 roku życia

Jeśli weźmiesz udział w szkoleniu dr Anety Czerskiej, Twoje dziecko nigdy nie znudzi się nauką czytania, co często przytrafia się innym rodzicom. Jeśli chcesz odnieść sukces, zakup materiałów nie wystarczy. Kluczem do edukacji i rozwoju dziecka jest kreatywny i bogaty w wiedzę rodzic.

Uczenie dziecka jest łatwe, zabiera tylko chwilę (codziennie) i sprawia rodzicom bardzo wiele radości. Absolwenci szkolenia dr Anety Czerskiej osiągają wysoką efektywność (ponad 90%), dlatego że wiedzą jak to robić efektywnie i lubią uczyć swoje małe dziecko czytać. Dołącz do nich.

Zapisz się na szkolenie już teraz. Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoby, które nie mogą przyjechać na szkolenie grupowe, mogą odbyć indywidualne szkolenie online w formie skróconej. Pamiętaj jednak, że jest to forma zastępcza i nie zapewnia tak gruntownego przygotowania jak jednodniowe zajęcia grupowe.

Kupując zestaw do nauki czytania globalnego zamów najnowszą książkę

o wczesnej edukacji i rozwoju, aby przekonać się, jaki potencjał ma Twoje dziecko i jak czytanie może zapobiegać dysleksji, usprawniać funkcjonowanie mózgu, rozwijać kreatywność, pamięć i wyobraźnię oraz pomnażać inteligencję.To jedyna publikacja naukowa o wczesnej nauce czytania (w Polsce i na świecie).

2 komentarze

Gosia12 lutego 2017 at 02:23Reply

Witam, trzy dni temu byłam na kawie z moim 5 miesiecznym synem u mojej przyjaciolki no i zobaczylam piekny pakiet I i sie zakochalam ! Od tego czesu rozsylam po rodzinie Wasze filmiki z ytb aby rozslawic Wasze sukcesy w nauce 🙂 mam jeszcze 3 letnia coreczke wiec skacze teraz na glowie razem z nia aby rozwijac ja ruchowo jak i mlodsze dziecko 🙂 w przyszlym tygodniu zamawiam wasz pakiet I i nie moge sie doczekać kuriera, dobrze ze Lodz blisko stolicy 🙂 do tego czasu mam juz zaplanowana zabawy z matematyka sensoryczna na kazdy dzien 🙂 wczoraj zrobilismy kalendarz magnetyczny na lodowke wiec mam pelna glowe pomyslow i duzo motywacji z Waszej strony, moja opinia jest ogólna z racji wirtualnej milosci aczkolwiek inspiracja do zabawy aby rozwijac moje dzieci zaskoczyla nie tylko ich ale i mojego meza wiec dziękuję za świadomość ze tez ja jestem kluczem do ich wiedzy, pozdrawiam 🙂

Anna26 lutego 2017 at 22:45Reply

A ja byłam na szkoleniu i od kilku tygodni pokazuje mojej dwuletniej córce karty z własnoręcznie wypisanymi słowami. Własnoręcznie robię też dla niej książeczki. Córka reaguje entuzjastycznie. Kiedy widzi, że zbliżam się z kartami w dłoni przerywa zabawę i podbiega do mnie z pełną ciekawości miną.
Moim zdaniem warsztaty są dla świadomych rodziców, którzy chcą kreatywnie spędzać czas z dzieckiem. Nie przed telewizorem, bajką czy grą komputerową.
Dzięki warsztatom lepiej poznaję córkę. Obserwuję ją i wybieram słowa które lubi, które dobrze jej się kojarzą.
Zapisałam się też na kolejny wykład Ruch kluczem do inteligencji aby lepiej wspierać rozwój córki.
Polecam, naprawdę warto korzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów.

Menu