tel. 22 292 31 42; kom. 501 184 420instytut@cudownedziecko.plpn-pt 8-17

Zestaw 1 do nauki czytania – 9 książek w 9 tygodni

Cena: 175 zł

Nowy, unikalny komplet do nauki czytania dla dzieci w wieku od pół roku do 7 lat

zawiera 9 książek, 66 gier i 162 kart do nauki czytania globalnego

metodą dr Anety Czerskiej „Cudowne Dziecko”, a także instrukcję.

Cel: Naucz małe dziecko czytać 9 książek w 9 tygodni

Wiek graczy: 0-7 lat
Liczba graczy: 1-2 dzieci
Tytuł: Czytanie dla rozwoju
Autor: dr Aneta Czerska
Wydawca: Instytut Rozwoju Małego Dziecka
ISBN: 978-83-62294-25-1

Od 5 września 2017 r. dostępne nowe wydanie – wznowienie w nowej szacie graficznej.

Zależy ci na rozwoju dziecka? Brakuje Ci pomysłów na zabawy, które pomnożą inteligencję, kreatywność, wyobraźnię i pamięć fotograficzną?

Twoje dziecko jest spostrzegawcze, kreatywne, ciekawe świata i błyskawicznie zapamiętuje nowe fakty, ale się nudzi. Daj mu możliwość odkrycia kodu liter i naucz go znaczenia całych wyrazów, a będzie czytało szybko, łatwo i z przyjemnością.

Czy już w pełni zdajesz sobie sprawę, że im młodsze jest dziecko, tym bardziej jest zainteresowane nauką czytania?

Choć wszystkie małe dzieci rodzą się geniuszami, to przez pierwsze sześć lat ich życia pozbawia się je tego geniuszu, dostarczając zbyt mało bodźców dla mózgu lub edukując metodami rozwijającymi logiczne zdolności w zbyt młodym wieku.

Czy nadal chcesz uczyć swoje dziecko liter, niszcząc pamięć fotograficzną i kreatywność? Czy wciąż utrudniasz naukę szybkiego czytania?

Ten zestaw do nauki czytania stanie się nie tylko interesującym sposobem spędzenia razem czasu, ale rozwinie wzrok, słuch, mowę i myślenie operacyjne oraz pomnoży inteligencję, kreatywność i wyobraźnię. Pozwoli dziecku czytać szybko, łatwo i ze zrozumieniem. Efektywność metody Cudowne Dziecko wynosi ponad 90%, co potwierdziły dziesięcioletnie badania naukowe.

Przy zamówieniu kilku produktów możesz otrzymać rabat 17% i zaoszczędzić nawet 110,80 zł. Zacznij rozwijać inteligencję swojego dziecka, zanim weźmiesz udział w szkoleniach. 

Karty do nauki czytania, książki i gry „Czytanie dla rozwoju”:

 • kosztują 175 zł

 • ważą 3,5 kg, przy czym pudełko ma wymiary: 44 cm x 20 cm x 10 cm,
 • cena kompletu wraz z kosztami wysyłki pocztą na terenie Polski wyniesie 195 zł.

Osoby z Warszawy i okolic mogą zakupić i odebrać materiały osobiście w Warszawie, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się (kom. 501 184 420). Jeśli nie możesz odebrać zakupionych zestawów osobiście, na Twoją prośbę, dopuszczamy możliwość ich wysłania.

 • Dokonaj wpłaty na konto: Nr konta ING Bank Śląski S.A. 40 1050 1054 1000 0092 1680 7785
 • Prześlij mailem potwierdzenie dokonania płatności, ADRES wysyłki i swój numeru TELEFONU.
 • Opisz, co zamawiasz w MAILU, a nie w przelewie. Przesyłki nie są wysyłane automatycznie po otrzymaniu przelewu, ale dopiero po potwierdzeniu ich zawartości i adresu w wyniku korespondencji mailowej.

W przypadku wysyłki za granicę, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu uzgodnienia kosztów wysyłki (kom. 501 184 420).

Jeśli chcesz nie tylko uczyć, ale nauczyć swoje małe dziecko czytać, rozwijając jego zdolności,

 • weź udział w szkoleniu dla rodziców „Cudowne fotoczytanie”: grupowym lub indywidualnym online,
 • użyj zestaw do nauki czytania „Czytanie dla rozwoju” zgodnie z załączoną instrukcją,
 • równolegle codziennie wykonuj jedną kilkusekundową sesję z programem komputerowym „Cudowne czytanie” (autorstwa dr Anety Czerskiej),
 • kreuj zabawy i wykonuj własne materiały dla swojego dziecka – pod kątem jego wieku, zainteresowań i poziomu rozwoju – pomysły na dodatkowe działania poznasz na szkoleniu dla rodziców Wczesna nauka czytania dla rozwoju,
 • bądź bardzo systematyczny/-a przez okres nie krótszy niż 6-9 miesięcy.

Zanim weźmiesz udział w szkoleniu,
sprawdź efekty wczesnej edukacji metodą Cudowne Dziecko

Sprawdź efekty wczesnej nauki czytania

Czy wiesz, że Twoje dziecko ma potencjał aby wybić się ponad przeciętność? Twoje dziecko też tak może czytać – płynnie i ze zrozumieniem w 6 językach i to w wieku 6 lat tak, jak dziewczynka na filmie. A wystarczy tylko kilka minut dziennie!

Szkolenie Cudowne fotoczytanie dla rodziców dzieci od urodzenia do 7 roku życia

Sprawdź efekty wczesnej nauki matematyki

Czy chcesz zacząć prawidłowo wspierać naturalne zdolności matematyczne, z którymi rodzi się każde dziecko? Nie zwlekaj! Zacznij tak szybko, jak to możliwe. Nawet jeśli Twoje dziecko ma 6 miesięcy lub 6 lat. To łatwiejsze niż sądzisz.

Szkolenie Cudowna matematyka dla rodziców dzieci od urodzenia do 9 roku życia

Jeśli weźmiesz udział w szkoleniu dr Anety Czerskiej, Twoje dziecko nigdy nie znudzi się nauką czytania, co często przytrafia się innym rodzicom. Jeśli chcesz odnieść sukces, zakup materiałów nie wystarczy. Kluczem do edukacji i rozwoju dziecka jest kreatywny i bogaty w wiedzę rodzic.

Uczenie dziecka jest łatwe, zabiera tylko chwilę (codziennie) i sprawia rodzicom bardzo wiele radości. Absolwenci szkolenia dr Anety Czerskiej osiągają wysoką efektywność (ponad 90%), dlatego że wiedzą jak to robić efektywnie i lubią uczyć swoje małe dziecko czytać. Dołącz do nich.

Zapisz się na szkolenie już teraz. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Osoby, które nie mogą przyjechać na szkolenie grupowe, mogą odbyć indywidualne szkolenie online w formie skróconej. Pamiętaj jednak, że jest to forma zastępcza i nie zapewnia tak gruntownego przygotowania jak jednodniowe zajęcia grupowe.

 

OPINIE RODZICÓW na temat zestawu znajdują się PONIŻEJ WPISU,

a na blogu możesz znaleźć więcej informacji i zdjęć zestawu:

BLOG – Książki, gry i karty do nauki czytania – 9 zestawów

Kupując zestaw do nauki czytania globalnego zamów najnowszą książkę

o wczesnej edukacji i rozwoju, aby przekonać się, jaki potencjał ma Twoje dziecko i jak czytanie może zapobiegać dysleksji, usprawniać funkcjonowanie mózgu, rozwijać kreatywność, pamięć i wyobraźnię oraz pomnażać inteligencję.To jedyna publikacja naukowa o wczesnej nauce czytania (w Polsce i na świecie).

Kontynuuj naukę czytania z Zestawem 2

dzięki któremu już po 3 tygodniach Twoje dziecko przeczyta pierwszą, prawdziwą książkę o fascynującym świecie zwierząt, która liczy 38 stron.

Po pierwszym sukcesie rozpocznij naukę czytania po angielsku, aby po kolejnych 3 tygodniach przekonać się, jak łatwa i przyjemna jest nauka czytania po angielsku.

Zestaw zawiera instrukcję, która pozwala rozpocząć naukę czytania nawet tym rodzicom, którzy nie wzięli jeszcze udziału w szkoleniu.

Weź udział w szkoleniu Czytanie dla rozwoju

aby kontynuować naukę czytania i umożliwić dziecku samodzielne rozszyfrowanie kodu liter. Dzięki temu będzie czytało dowolne książki, a nie tylko te, które są specjalnie dla niego opracowane. Wczesna nauka czytania od urodzenia do 7 roku życia wspiera rozwój neurologiczny, przez co zapobiega wielu dysfunkcjom m.in. kłopotom z pamięcią czy dysleksji.

Wczesnodziecięca matematyka dla rozwoju

Każdy rodzi się ze zdolnościami matematycznymi, które nierozwijane zanikają, dlatego zamiast rozwiązać zadanie z matematyki większość dzieci wolałaby zjeść brokuły, a dorośli woleliby umyć łazienkę.

Wczesna nauka matematyki wspiera rozwój neurologiczny od urodzenia do 7 roku życia, przez co zapobiega dyskalkulii czyli lękowi przed matematyką.

 

4 komentarze

Zosia13 lutego 2017 at 09:33Reply

Nie byłam pewna, czy to zadziała. O metodzie słyszałam tylko z internetu. Zdecydowałam zakupić zestaw i jesteśmy zachwyceni jakie dzieci robią postępy. Zaczęliśmy późno, 4 i 6 lat tępo nauki i radość jaka z tego płynie jest warta każdej ceny i zachodu.
pozdrawiam

Aneta14 lutego 2017 at 11:23Reply

Zamówiliśmy zestaw 3 tygodnie temu dla naszego 9 miesięcznego synka. Już jesteśmy po pierwszej książeczce do czytania i chociaż oczywistym jest, że efektów możemy się spodziewać później, to obserwujemy nasze dziecko,jego zainteresowanie , kiedy widzi nowe wyrazy i ma błysk w oku, który wystarczy, aby dać nam do zrozumienia,że coś się dzieje i chciałby więcej.
Z przyjemnością wpatruje się też w sylwetki i tropy zwierząt.
Cały pakiet jest pięknie i solidnie wykonany, nie ma żadnych rozpraszaczy, całej barwy kolorów, która czasem w innych metodach nie pozwala dziecku na skupienie, przy tym wykonaniu dziecko wyraża przede wszystkim zainteresowanie. Czas poświęcony na naukę, a raczej na zabawę nie wymaga dużego nakładu, a jedynie trochę chęci i chwil mile spędzonych z dzieckiem. Jesteśmy ciekawi efektów.

Agnieskza21 lutego 2017 at 11:18Reply

Kupiliśmy zestaw dla naszej ponad 2 letniej córki. Zestaw jest starannie wykonany, choć książeczki mogłyby być z nieco grubszego papieru (2-letnie dziecko nie podejmuje prób ich zjeść, ale ma niewielki problem z przewracaniem kartek po jednej). Instrukcja jest zrozumiała i właściwie pozwala na samodzielne rozpoczęcie nauczania dziecka (bez szkolenia). Jedyne, z czym miałam problem, to zrozumienie na podstawie instrukcji, jak należy trzymać i przekładać karty. Przydałby się jakiś rysunek właściwego ułożenia dłoni. U tak dużego dziecka szybko da się zauważyć, że rozpoznaje ulubione słowa (np. mama).
Generalnie mogę polecić zestaw zarówno dla osób, które nie planują udziału w szkoleniu lub nie zamierzają przygotowywać własnych materiałów, jak i dla osób, które zamierzają przygotowywać własne karty i książeczki. Uczestnikom szkolenia gotowy zestaw ułatwi zrozumienie koncepcji i posłuży za wzór, jak mają wyglądać materiały. Wszystkim pomoże zainteresować dziecko czytaniem małym nakładem pracy.

Marta26 lutego 2017 at 14:38Reply

Zestaw do nauki czytania jest czystą rewelacją! Piękne, proste ilustracje, zabawne treści i jakość wykonania. Mój syn od razu pokochał bohaterów zestawu. Miał również swoje ulubione książeczki….hitem okazała się opowieść o tym czego tata nie potrafi:D hihiih wciąż i wciąż ją wertował. Wertował…..kiepsko to ujęłam ;/ ….. on ją czytał! Tak, już od pierwszej książeczki miałam wrażenie, że moje dziecko jest zaskoczone tym, że samo czyta ( może to moje wrażenie, ale ja będę się upierać- to działa! wierzę,że tą metodą nauczę go czytać). Największą wadą zestawu jest to, że się po prostu kończy i pozostawia niedosyt. My chcemy więcej!!! Kochamy te książeczki i ich bohaterów!! Za każdym razem, gdy tylko miałam okazję spotkać Panią Anetę wierciłam jej dziurę w brzuchu o ciąg dalszy, o kolejne zestawy. Gdy pewnego dnia na blogu zobaczyłam, że jest drugi zestaw mało nie spadłam z krzesła z radości!:D Jestem pewna, że muszę go mieć!!! 😀

Menu