tel. 22 292 31 42; kom. 501 184 420instytut@cudownedziecko.plpn-pt 8-17

Spotkajmy się

  • na jednym z ośmiu szkoleń grupowych
  • na szkoleniu online
  • na konsultacji indywidualnej

Zapraszamy do wysłania zgłoszenia

Od 2008 roku dr Aneta Czerska prowadzi warsztaty dla rodziców oraz konsultacje. Dla większości, jest to najszybszy, najbardziej efektywny sposób, aby zacząć prawidłowo wspierać rozwój dziecka.

Szkolenia grupowe odbywają się najczęściej w Warszawie. Raz w miesiącu, najczęściej w weekend dr Aneta Czerska prowadzi kilka szkoleń. Wszystkich tematów jest osiem.

Osoby, które nie mogą przyjechać, odbywają indywidualne kursy online w formie skróconej. Więcej informacji poniżej.

Podstawą metody Cudowne Dziecko jest wczesna nauka czytania i matematyki, która wspiera rozwój wzroku, słuchu i mowy u najmłodszych, a wszystkim dzieciom pozwala pomnożyć inteligencję, myślenie operacyjne, a także kreatywność, wyobraźnię i pamięć fotograficzną.

 

Czytanie dla rozwoju

Wczesna nauka czytania od urodzenia do 7 roku życia wspiera rozwój neurologiczny, przez co zapobiega wielu dysfunkcjom m.in. kłopotom z pamięcią czy dysleksji.

Wczesnodziecięca matematyka dla rozwoju

Każdy rodzi się ze zdolnościami matematycznymi, które nierozwijane zanikają, dlatego zamiast rozwiązać zadanie z matematyki większość dzieci wolałaby zjeść brokuły, a dorośli woleliby umyć łazienkę.

Wczesna nauka matematyki wspiera rozwój neurologiczny od urodzenia do 7 roku życia, przez co zapobiega dyskalkulii czyli lękowi przed matematyką.

Ruch kluczem do inteligencji

Jeśli chcesz uzupełnić zaniedbane obszary rozwoju i stworzyć najlepsze warunki do rozwoju intelektualnego, to zadbaj o rozwój ruchowy i manualny oraz wygaś odruchy, które w pierwszych miesiącach życia ułatwiały dziecku funkcjonowanie, a teraz powinny być pod kontrolą wyższych ośrodków mózgu. Jeśli dziecko nie pełzało ruchem naprzemiennym, dynamicznie, na dystansie 50 metrów dziennie, albo nie raczkowało, dynamicznie, ruchem naprzemiennym na dystansie 400 metrów dziennie, to potraktuj to szkolenie jako obowiązkowe.

Cudowny start – rozwój w pierwszym roku życia

Jeśli Twoja pociecha nie ukończyła jeszcze roku, to możesz ułatwić jej osiągnięcie kluczowych etapów rozwoju (m.in. dynamiczne pełzanie ruchem naprzemiennym na dystansie 50 m dziennie oraz raczkowanie na dystansie 400 m dziennie).

Balans energetyczny

Dietą możesz stworzyć najlepsze warunki do rozwoju neurologicznego, ale nieumiejętnie żywiąc swoją pociechę możesz także wywołać objawy uszkodzenia mózgu lub  problemów neurologicznych.

Jak pomnożyć inteligencję

Każdy przychodzi na świat ze zdolnościami językowymi, słuchem absolutnym i wieloma innymi zdolnościami, które nierozwijane zanikają. Pierwsze zdolności językowe tracimy mając pół roku, a 6 latki uczą się języków obcych tak jak dorośli. To naprawdę proste!

Tajemnica kreatywności 

Czy zauważyłeś, że Twoje dziecko ma znakomitą pamięć, wyobraźnię, intuicję i jest kreatywne? Czy chcesz rozwinąć i utrzymać te zdolności? Poznaj zabawy, dzięki którym zdolności te nie zanikną.

Balans emocjonalny

Przeżywasz bunt dwulatka? Masz kłopot z położeniem dziecka spać? Choć bywają radosne chwile, czasem emocje sięgają zenitu. Teorie z książek i kursów nie tylko nie działają, ale są wzajemnie sprzeczne.   Zapomnij o wszystkim, do czego próbowano Cię przekonać. Twoja rodzina potrzebuje balansu emocjonalnego.

Szkolenia są płatne. Ich cena jest podana w zakładce OFERTA (zakładka widoczna w menu głównym na górze każdej strony).

Czy wiesz, które szkolenie wybierzesz jako pierwsze?

Zajęcia prowadzi dr Aneta Czerska – autorka metody wszechstronnego rozwoju „Cudowne Dziecko”. Aby umówić się na spotkanie napisz: instytut@cudownedziecko.pl lub zadzwoń: 501 184 420. Zapisz się na szkolenie już teraz. Liczba miejsc jest ograniczona. W ten sposób zapoczątkujesz sukces swojego dziecka, przyczyniając się do jego prawidłowego rozwoju.

Osoby, które nie mogą przyjechać na szkolenie grupowe

mogą odbyć indywidualne szkolenie online w formie skróconej. Pamiętaj jednak, że jest to forma zastępcza i nie zapewnia tak gruntownego przygotowania jak jednodniowe zajęcia grupowe.

Skrót szkolenia online – w trybie indywidualnym

Po przeczytaniu dokumentacji szkoleniowej, którą otrzymasz pocztą, spotykamy się na Skypie, aby omówić szczegóły i odpowiedzieć na pytania.

Zanim weźmiesz udział w szkoleniu, sprawdź efekty wczesnej edukacji metodą Cudowne Dziecko

Sprawdź efekty wczesnej nauki czytania

Czy wiesz, że Twoje dziecko ma potencjał aby wybić się ponad przeciętność? Twoje dziecko też tak może czytać – płynnie i ze zrozumieniem w 6 językach i to w wieku 6 lat tak, jak dziewczynka na filmie. A wystarczy tylko kilka minut dziennie!

Sprawdź efekty wczesnej nauki matematyki

Czy chcesz zacząć prawidłowo wspierać naturalne zdolności matematyczne, z którymi rodzi się każde dziecko? Nie zwlekaj! Zacznij tak szybko, jak to możliwe. Nawet jeśli Twoje dziecko ma 6 miesięcy lub 6 lat.

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się,

że weźmiesz udział w szkoleniach, ale chcesz poznać i przetestować metodę, to kup nasze dwa najpopularniejsze produkty.

Naucz czytać 9 książek w 9 tygodni

przy pomocy zestawu, który zawiera 162 karty do nauki czytania wyrazów i zdań, 9 książek oraz 66 gier. Możesz rozpocząć naukę z niemowlęciem, przedszkolakiem, albo małym uczniem.

Przeczytaj jedyną publikację naukową

o wczesnej edukacji i rozwoju, aby przekonać się, jaki potencjał ma Twoje dziecko i jak czytanie może zapobiegać dysleksji, usprawniać funkcjonowanie mózgu, rozwijać kreatywność, pamięć i wyobraźnię oraz pomnażać inteligencję.

Poznaj naszą pełną ofertę produktów dla dzieci i szkoleń dla rodziców, klikając na zakładkę OFERTA w menu głównym na górze strony.

Menu