tel. 22 292 31 42; kom. 501 184 420instytut@cudownedziecko.plpn-pt 8-17

Dla partnerów

Aktualnie współpracujemy z:

 •  organizatorami szkoleń dla rodziców – firmami lub rodzicami, którzy chcieliby zorganizować szkolenie dla grupy znajomych,
 •  nauczycielami licencjonowanymi metody Cudowne Dziecko.

Organizator szkoleń

zapewnia lokal, w którym odbędą się szkolenia, oraz grupę kilkunastu uczestników. Dzięki prowizji lub rabatowi dla klientów współpraca jest korzystna dla każdej ze stron. Prowizja zależy od lokalizacji, terminu, ilości szkoleń i liczby uczestników.

Jeśli jesteś rodzicem i chciałbyś zorganizować szkolenia dla grupy swoich znajomych, zaproś Wykładowcę do Twojego miasta. Szkolenia mogą odbyć się w przedszkolu, szkole, domu kultury, a nawet domu prywatnym. Wystarczy 6-16 osób zainteresowanych 2-3 szkoleniami jednorazowo. Lokal musi być wyposażony w telewizor z łączem HDMI.

Napisz do nas, podając:

 • skąd jesteś,
 • gdzie mogłyby odbyć się szkolenia,
 • jak liczna grupa rodziców jest zainteresowana,
 • jakimi i iloma tematami byliby zainteresowani rodzice,
 • jakie terminy byłyby najkorzystniejsze dla Twoich znajomych (kolejne dni tygodnia, miesiąc).

Kilkunastoosobowe grupy rodziców zdecydowanych na wiele szkoleń, które odbędą się w przeciągu kilku kolejnych dni, mogą liczyć na rabat, który jest wyliczany indywidualnie.

Po wstępnym uzgodnieniu warunków, zamieszczamy informację na stronie www i czekamy na wpłaty za zaplanowane szkolenia. Jeśli zbyt mała ilość uczestników potwierdzi wpłatą swój udział i szkolenie zostałoby odwołane, wpłaty zostaną zwrócone w całości.

Szkolenia planujemy zazwyczaj z minimum miesięcznym wyprzedzeniem.

 Licencjonowany nauczyciel metody Cudowne Dziecko

prowadzi zajęcia „Zabawy z rozumem” dla dzieci w wieku od urodzenia do 6. roku życia w grupach 6-osobowych w ramach własnej działalności gospodarczej. Licencjonowany nauczyciel uiszcza atrakcyjną abonamentową opłatę licencyjną.

Przygotowanie nauczyciela „Zabaw z rozumem” obejmuje wykład wprowadzający oraz osiem szkoleń tematycznych:

 1. Jak nauczyć małe dziecko czytać,
 2. Jak nauczyć małe dziecko matematyki,
 3. Jak pomnożyć inteligencję małego dziecka,
 4. Ruch kluczem do inteligencji – gimnastyka dla mózgu oraz rozwój zdolności manualnych,
 5. Tajemnica kreatywności – trening zdolności prawego mózgu,
 6. Cudowny start,
 7. Balans emocjonalny,
 8. Balans energetyczny,

a także trzy spotkania dotyczące tajników prowadzenia zajęć „Zabawy z rozumem”, które są połączone z egzaminem – prezentacją umiejętności podczas zajęć z dziećmi.

Wykształcenie pedagogiczne nie jest warunkiem koniecznym, aby ubiegać się o licencję. Atutem jest doświadczenie w wychowywaniu i wczesnej edukacji swojego dziecka metodą Cudowne Dziecko.

Osobom zainteresowanym przesyłamy mailowo formularz, o którego wypełnienie i odesłanie prosimy.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt na adres instytut@cudownedziecko.pl lub telefonicznie 501184420.

Menu