tel. 22 292 31 42; kom. 501 184 420instytut@cudownedziecko.plpn-pt 8-17

Konsultacja indywidualna

Cena: 400 zł

Jesteś rodzicem małego dziecka i zastanawiasz się, jak prawidłowo zacząć wspierać rozwój dziecka?

Czy wiesz, że można przewidzieć dysleksję, problemy z pamięcią i kłopoty w nauce? Można też im zapobiec – do 6 roku życia.

Czy chciałbyś wiedzieć, czy można uzupełnić brakujące etapy neurologicznego rozwoju mózgu i zapewnić dziecku najlepszy start w szkolne i dorosłe życie?

Zapraszamy na indywidualne spotkanie z dr Anetą Czerską. Konsultacja trwa godzinę. W jej trakcie oceniamy dotychczasowy rozwój dziecka i omawiamy sposoby dalszego wspierania rozwoju neurologicznego, w celu zapobieżenia dysfunkcjom. Konsultacja poświęcona jest tylko jednemu dziecku. Konsultowane może być dziecko zdrowe, jak i dziecko z uszkodzeniem mózgu.

Gdzie może odbyć się konsultacja?

Spotkania z dr Anetą Czerską odbywają się zazwyczaj w Punkcie konsultacyjnym Instytutu w Warszawie.

Konsultacje online odbywają się za pośrednictwem Skype.

Możliwa jest także wizyta w domu klienta – mentoring. Oferta (przebieg, czas trwania i szczegółowe tematy) takiej wizyty przygotowywana jest indywidualnie na życzenie klienta.

Kto bierze udział w konsultacji?

W konsultacji zazwyczaj biorą udział rodzice z jednym dzieckiem. Po zebraniu wywiadu na temat wcześniejszego rozwoju, dr Aneta Czerska omawia sposoby stymulacji neurologicznej z jednym rodzicem, podczas gdy drugi rodzic zajmuje się dzieckiem.

Na spotkanie może przyjść sam rodzic. Jest to wskazane szczególnie, jeśli tematem konsultacji mają być problemy wychowawcze.

Komu polecamy udział w konsultacjach indywidualnych?

Jeśli poznasz sposoby prawidłowego wspierania rozwoju małego dziecka, dostarczysz dziecku potrzebnych bodźców codziennie, świetnie się przy tym bawiąc. Najpełniejsze przygotowanie zagwarantują Ci zajęcia grupowe. Dlatego w pierwszej kolejności spotkajmy się na zajęciach grupowych lub indywidualnych za pośrednictwem Skype.

Jako absolwent ośmiu tematów będziesz najlepszym specjalistą w zakresie rozwoju swojego dziecka. Będziesz oceniać postępy swojego dziecka, a także samodzielnie i z łatwością budować codzienny program stymulacji. Bez trudu ocenisz zabawki edukacyjne oraz rady specjalistów – umiejąc odróżnić fachowców od nieudaczników.

Jeśli jednak tematyka zajęć nie odpowiada Twoim potrzebom – serdecznie zapraszamy na konsultację indywidualną.

W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt – napisz: instytut@cudownedziecko.pl lub zadzwoń: 501 184 420.

 

Czym „Konsultacja indywidualna” różni się od „Skrótu szkolenia online”

Konsultacja indywidualna

Dla kogo: dla dziecka i jego rodziców

Temat: ocena i opracowanie indywidualnego planu wspierania rozwoju jednego dziecka

Czas trwania: 1 godzina

Cena: 400 zł

Cel: ocena rozwoju dziecka, opracowanie zaleceń działań, które wspierać będą rozwój dziecka, w szczególności zdiagnozowanie i omówienie najsłabszych obszarów rozwoju

Przebieg: Rodzic opisuje dotychczasowy rozwój dziecka i problemy, które go niepokoją. Na konsultacji omawiamy propozycje działań, które poprawią zaniedbane obszary rozwoju.

Omawiamy szeroki zakres umiejętności: rozwój wzroku, słuchu, mowy, dotyku, sprawność manualną i ruchową, ale tylko z zakresie najbliższych celów związanych z wiekiem dziecka.

Skrót szkolenia online

Dla kogo: dla jednego rodzica, który nie może przyjechać na zajęcia grupowe

Temat: jeden z ośmiu tematów, wybrany przez Klienta

Czas trwania: 2 godziny

Cena: 480 zł pojedyncze, a po 420 zł w pakiecie trzech lub więcej

Cel: przekazanie wszystkich lub większości informacji, które zostały poruszone na zajęciach grupowych o wybranym temacie

Przebieg: Wykładowca przekazuje wiedzę i techniki pracy z dzieckiem. Rodzic zadaje pytania.

Omawiamy wąski zakres tematyczny (np.: naukę czytania), ale w bardzo szerokim zakresie – czyli wszystko co w danym zakresie rodzic wiedzieć powinien, często do wieku 8-10 lat, a nawet dalej.

Menu