tel. 22 292 31 42; kom. 501 184 420instytut@cudownedziecko.plpn-pt 8-17

Program komputerowy do nauki matematyki

Program komputerowy „Cudowne matematyka” wspiera naukę matematyki dla dzieci w wieku 0-13 lat.

U dzieci do 6 roku życia rozwija wzrok, zdolności matematyczne, kreatywność, pamięć fotograficzną i myślenie operacyjne.

Dziecko może się uczyć matematyki zaraz po urodzeniu. Im wcześniej zacznie się uczyć, tym przyjemniejsza będzie dla niego nauka, a efekty bardziej spektakularne. Nauka matematyki metodą Cudowne Dziecko:

  • rozwija słuch, mowę i wzrok,
  • stymuluje myślenie operacyjne,
  • ćwiczy pamięć fotograficzną,
  • pobudza wyobraźnię i kreatywność,
  • uczy dostrzegania szczegółów,
  • zapobiega kłopotom w nauce szkolnej.

Program może być wykorzystywany od urodzenia do klasy 6 szkoły podstawowej, gdyż zawiera: dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie liczb naturalnych, ułamków zwykłych, ułamków dziesiętnych i liczb ujemnych oraz obliczanie procentu liczby naturalnej.

Jeśli chcesz utrzymać zainteresowanie dziecka nauką matematyki, systematycznie kreuj zabawy z wykorzystaniem matematyki.

Program jest przeznaczony dla absolwentów zajęć “Cudowna matematyka” dr Anety Czerskiej, podczas których rodzice dowiadują się, jak nauczyć małe dziecko matematyki. Program nie zawiera instrukcji. Matematykę dla rozwoju w metodzie Cudowne Dziecko oraz sposób korzystania z programu można poznać tylko i wyłącznie na spotkaniu grupowym lub indywidualnym online z autorką dr Czerską.

Ostrzeżenie! Jeśli będziesz używać programu komputerowego bez odpowiedniego przygotowania, dziecko może zniechęcić się do nauki, a Ty nie zauważysz efektów.

Czy już do końca uświadamiasz sobie, jak wiele pożytecznej i łatwej do zastosowania wiedzy otrzymasz na warsztatach z dr Czerską. Czy już w pełni rozumiesz, jak skuteczny będziesz po ich ukończeniu?

Aby umówić się na spotkanie napisz: instytut@cudownedziecko.pl lub zadzwoń: 501 184 420.

Zapisz się już teraz. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Osoby, które nie mogą przyjechać na zajęcia grupowe, mogą odbyć indywidualne spotkanie online. Jest to jednak forma zastępcza, która nie zapewnia tak gruntownego przygotowania jak znacznie dłuższe spotkanie grupowe.

 

UWAGA: Program został opracowany dla systemu Windows. Program nie został stworzony dla iOS, aczkolwiek niektórzy użytkownicy znaleźli sposób, aby mimo to z niego korzystać. Program nie został stworzony dla telefonów  dotykowych czy tabletów.

Zobacz takze

Menu