tel. 22 292 31 42; kom. 501 184 420instytut@cudownedziecko.plpn-pt 8-17

Roczna opieka online

Cena: od 75 zł miesięcznie

Jeśli jesteś absolwentem Uniwersytetu Rodziców, spotykaj się z dr Czerską co miesiąc, aby omówić rozwój swojego dziecka. Podczas spotkania online skorygujesz ewentualne błędy, otrzymasz wsparcie w problemach i naładujesz akumulatory motywacji do pełna.

Absolwenci skarżą się najczęściej na utratę motywacji. Często zdarza się, że w biegu życia zrobimy przerwę, a później trudno jest wrócić do wymarzonej rutyny. Robimy sobie wyrzuty, ale nadal brak nam energii, aby powrócić do systematycznej nauki czytania, matematyki, ćwiczeń ruchowych lub muzycznych, choć jest to takie proste. I właśnie dla tego, że jest to proste i krótkie, robimy sobie coraz większe wyrzuty.

Rodzice, którzy po kilku miesiącach wracają na kolejne zajęcia, często mówią, że oprócz nowej wiedzy dało im ono dużo motywacji i przypomniało o wielu kwestiach. Ostatnio matka trzylatka, będąc w kolejnej ciąży uczestniczyła w „Rozwój w pierwszym roku życia”. Napisała później, że po naszym spotkaniu wróciła z trzylatkiem do nauki czytania, matematyki i do bitów inteligencji, ale co najważniejsze, nauka znowu jest systematyczna. Matka napisała; „Rozwiązaniem okazał się codzienny ruch, o którym zupełnie zapomniałam. Dziękuję! Dla mnie to, że robię takie odstępy między zajęciami jest zbawienne! Dostaję zastrzyk dobrej energii!”.

Wspomniana matka już za dwa tygodnie odbędzie ostatnie swoje spotkanie. Kiedy przychodzi moment pożegnania, obie strony – i ja i rodzic – czują żal, że to już ostatni raz, kiedy się widzimy i rozmawiamy. Od dziś to zmieniamy! Będziemy widywać się regularnie u Państwa w domu.

Podczas takiego spotkania możemy porozmawiać:

 • o pomysłach na nowe książki,
 • o urozmaiceniu nauki matematyki,
 • o usprawnieniu pracy nad bitami inteligencji,
 • o ćwiczeniach ruchowych, o których być może zdążyłeś/-aś zapomnieć,
 • o problemach wychowawczych,
 • o niepokojących nas zachowaniach dziecka, które mogą być symptomem problemów typu dys- czy innych problemów szkolnych,
 • o braku wsparcia ze strony rodziny,
 • o spadku twojej motywacji,
 • o edukacji przedszkolnej,
 • o emocjach dziecka związanych z przedszkolem,
 • o diecie,
 • o działaniach wzmacniających zdrowie dziecka.

Tematy będą uzależnione od zajęć, których jesteś absolwentem. To tematy, które ukończyłeś określają granice naszej rozmowy. Z absolwentami wszystkich tematów będziemy poruszać się swobodnie po wszystkich obszarach rozwoju, edukacji i wychowania dziecka. Opieką online objęty jest rodzic i dziecko w wieku 0-11 lat.

Potraktuj nasze spotkanie jako możliwość wygadania się i wyżalenia. Porozmawiajmy jak matka z matką o trudach, z jakimi się borykamy.

Ale nie ma to być tylko terapia podupadłej motywacji. Celem jest prawidłowy rozwój dziecka. Dlatego znajdziemy rozwiązania najlepsze dla mamy i dziecka. Pamiętajmy wszakże, że rozwój dziecka jest w naszych rękach. To my możemy sprawić, że przejdzie ono przez życie i edukację szkolną z łatwością, radością i sukcesami.

Pamiętajmy więc, że w rozwoju dziecka nigdy nie jest za późno, ale zawsze lepiej zrobić coś dziś niż jutro.

My rodzice jesteśmy jednocześnie najważniejszym ogniwem w życiu i rozwoju dziecka, ale jednocześnie najsłabszym. Spotkamy się, aby cię wzmocnić.

PROMOCJA

12 rozmów 30-minutowych (o wartości 1200 zł) kosztuje 900 zł (co daje 75 zł miesięcznie)

RABAT 25% – oszczędność 300 zł

lub

12 spotkań online 60-minutowych (o wartości 2400 zł) kosztuje 1200 zł (co daje 100 zł miesięcznie)

RABAT 50% – oszczędność 1200 zł.

Szczegółowe warunki oferty:

 • Opłatę za roczną opiekę należy dokonać jednorazowo, a nie w ratach.
 • Oferta dotyczy rodziców, absolwentów spotkań grupowych lub online.
 • Oferta jest skierowana tylko do osób prywatnych (przede wszystkim do rodziców małych dzieci), a nie do firm. Firmy mogą skorzystać z konsultacji dla klientów indywidualnych w cenie 390 zł za godzinę.
 • Tematy spotkania określa rodzic, ale muszą one leżeć w zakresie tematycznym odbytych przez rodzica zajęć. Na przykład osoba, która ukończyła naukę czytania nie może prosić o porady w zakresie matematyki. Natomiast absolwent wszystkich ośmiu spotkań pyta o każde zagadnienie dotyczące wychowania, edukacji i rozwoju dziecka.
 • Czas przypadający na pojedyncze spotkanie w danym miesiącu nie może zostać przesunięty na inny miesiąc. Spotkania odbywają się co 4-5 tygodni. Jeśli rodzic życzy sobie, aby dane spotkanie zostało przedłużone, to jest zobowiązany do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł za pół godziny.
 • Termin 30-minutowa rozmowa oznacza rozmowę telefoniczną (również WhatsApp) z użyciem wyłącznie głosu. Termin 60-minutowe spotkanie online oznacza wideo-rozmowę za pośrednictwem Skype lub WhatsApp. Na prośbę rodzica takie spotkanie może być tylko rozmową głosową, bez użycia wideo.

Wybierz lub zbierz je wszystkie

Zapraszamy do wysłania zgłoszenia

 

 

Menu