tel. 22 292 31 42; kom. 501 184 420instytut@cudownedziecko.plpn-pt 8-17

Szkolenie online – w trybie indywidualnym

Cena: 420 - 480 zł

Szkolenie online jest 2-godzinnym indywidualnym spotkaniem z doktor Czerską przez Skype, podczas którego uczestnik poznaje zagadnienia poruszane w ramach wybranego tematu szkolenia – jednego z ośmiu szkoleń. 

Szkolenie online w trybie indywidualnym

Standardowe szkolenie online jest 2-godzinnym skrótem zajęć grupowych, które standardowo trwają w Warszawie około 5 godzin. Takie indywidualne spotkanie jest krótsze niż szkolenie grupowe, ale pozwala na indywidualne dopasowanie prezentowanych metod pracy pod kątem wieku i poziomu rozwoju dziecka. W szkoleniu bierze udział jedna osoba.

Szkolenie online dla pary (rodziców lub przyjaciół)

Jeśli szkolenie opłacą dwie znajome osoby, rodzice lub przyjaciele (każda z osób opłaca swój udział), to mogą uczestniczyć w szkoleniu razem, przy czym ulegnie wydłużeniu czas trwania: maksymalnie do 4 godzin. Pozwala to na pełniejsze omówienie treści szkolenia.

Dla kogo?

 • dla rodziców, którzy nie rozpatrują przyjazdu na szkolenie grupowe do Warszawy, gdyż mieszkają bardzo daleko, a opieka nad bardzo małym dzieckiem, albo dzieckiem z problemami rozwojowymi uniemożliwia im wyjazd,
 • dla rodziców, którzy nie mogą czekać na szkolenie grupowe – np. rodzice kilkumiesięcznych dzieci nie mogą czekać na „Cudowny start – rozwój w pierwszym roku życia”,
 • dla rodziców, którzy mają nietypowe problemy z rozwojem lub edukacją – np. 7-letnie dziecko było uczone metodą krakowską przez logopedę, a w szkole nie radzi sobie ze składaniem głosek, zatem rodzic nie chce wziąć udziału w szkoleniu grupowym, gdzie spotka rodziców młodszych dzieci, które nigdy nie będą miały podobnych problemów.
 • dla bardzo zapracowanych rodziców, którzy w natłoku obowiązków nie mogą pozwolić sobie na przyjazd do Warszawy, a krótkie chwile spędzane z dzieckiem w tygodniu chcą wykorzystać jak najbardziej efektywnie.

Które szkolenie jest lepsze: grupowe czy indywidualne online?

Najczęściej lepsze jest szkolenie grupowe, gdyż trwa dłużej i pozwala na ćwiczenia i zabawy, których nie można przeprowadzić online.

Szkolenie online będzie dużo bardziej efektywne, jeśli przeczytasz założenia metody Cudowne Dziecko oraz ważne informacje o rozwoju małego dziecka, które opisane są na pierwszych 86 stronach książki „Czytanie dla rozwoju„.

Jeśli szkolenie opłacą dwie znajome osoby (rodzice lub znajomi), to biorą udział w szkoleniu razem, przy czym ulega wydłużeniu czas trwania: maksymalnie do 4 godzin. Pozwala to na pełniejsze omówienie treści szkolenia. Wtedy prawie nie ma różnicy między szkoleniem online a szkoleniem grupowym. Wyjątek stanowią „Balans energetyczny” i „Tajemnica kreatywności”.

Kiedy?

Standardowo spotkania odbywają się w dni powszednie w godzinach 9-14 oraz 18-21.

Ile kosztuje?

Cena udziału jednej osoby w jednym temacie wynosi 480 zł.

Promocja

Przy jednoczesnym opłaceniu pakietu trzech lub większej liczby szkoleń online, cena jednego szkolenia spada do kwoty 420 zł.

Cena udziału jednej osoby

 • w jednym szkoleniu: 480 zł
 • w 2 szkoleniach: 960 zł
 • w 3 szkoleniach: 1260 zł
 • w 4 szkoleniach: 1680 zł
 • w 5 szkoleniach: 2100 zł
 • w 6 szkoleniach: 2520 zł
 • w 7 szkoleniach: 2940 zł
 • w 8 szkoleniach: 3360 zł

Szczegółowe warunki promocji:

 • Rabat dotyczy jednorazowej płatności za pakiet kilku szkoleń.
 • Oferta jest skierowana tylko do osób prywatnych (przede wszystkim do rodziców małych dzieci), a nie do firm.
 • Tematy i terminy szkolenie wybiera Rodzic – możesz dokonać płatności za szkolenie, którego temat i termin wybierzesz później.

Szkolenie dla pary: rodziców lub przyjaciół

Jeśli szkolenie opłacą dwie osoby (rodzice lub przyjaciele), to mogą wziąć udział w szkoleniu razem, przy czym ulegnie wydłużeniu czas trwania: maksymalnie do 4 godzin. Pozwoli to na pełniejsze omówienie tematu.

 • Przy zakupie jednego tematu obie osoby płacą po 480 zł
 • Przy zakupie 2 tematów obie osoby płacą po 960 zł
 • Przy zakupie 3 tematów obie osoby płacą po 1260 zł, korzystając z wyżej opisanej promocji

Ceny większych pakietów i warunki promocji opisane są powyżej.

Jak zamówić szkolenie online?

 • Opłać wybrany temat. wykonując przelew na nasze konto. Otrzymanie wpłaty potwierdzimy mailowo. Zachęcamy także do kupienia książki „Czytanie dla rozwoju” autorstwa doktor Anety Czerskiej, aby zapoznać się z teoretycznymi podstawami metody.
 • Po dokonaniu wpłaty, ustal datę spotkania mailowo. Napisz, czy w dni powszednie preferujesz godziny poranne czy wieczorne. Rano szkolenie może się rozpocząć o godzinie 9, 10, 11, 12, a wieczorem o godzinie 18.

Jak uzupełnić różnice między szkoleniem online a szkoleniem grupowym?

Jeśli wziąłeś udział w szkoleniu online, to za kilka miesięcy (a nawet lat) możesz wziąć udział w szkoleniu grupowym , aby uzupełnić wiedzę. Udział w szkoleniu grupowym o tym samym temacie jest wtedy traktowany jako powtórka szkolenia. Zatem możesz skorzystać z promocyjnych cen dla absolwentów.

Jeśli po ukończeniu szkolenia online weźmiesz udział w szkoleniu grupowym o tym samym temacie zanim upłynie rok, to zapłacisz tylko 100 zł. Jeśli upłynie nie więcej niż 2 lata, to zapłacisz 200 zł.

Jeśli jesteś absolwentem wszystkich szkoleń, to możesz dodatkowo skorzystać z rabatu 50% od powyższych cen.

Minusy szkolenia online

Szkolenia online w większości przypadków są okrojone o ćwiczenia, ale prezentują całą teorię. W jednych tematach ma to niewielkie znaczenie, ale w przypadku szkolenia „Balans energetyczny” nie jest możliwe wykonanie masażu, a w przypadku „Tajemnicy kreatywności” trudność sprawiają wspólne zabawy, które wymagają interakcji dwóch osób: wykładowcy i uczestnika, którzy udają rodzica i dziecko. Można je natomiast opisać. Dlatego podczas szkolenia online skupiamy się na przekazaniu wiedzy o tym jak uczyć i bawić się z dzieckiem, a nie na ćwiczeniach, które szczególnie w grupie zajmują wiele czasu, ale za to pozwalają lepiej przyswoić wiedzę.

Plusy szkolenia online

Szkolenie może się odbyć szybko, w czasie preferowanym przez rodzica.

Podczas szkolenia online możemy skupić się indywidualnie na danym dziecku, jego preferencjach i trudnościach.

Jak przebiega szkolenie online dla dwóch osób?

Uczestnicy szkolenia spotykają się w jednym z domów, aby razem wykonywać ćwiczenia.  Dzięki temu minimalizujemy różnice między szkoleniem grupowym i online.

Z tego powodu korzystne jest kupienie Pakietu I Pełnego zestawów edukacyjnych, który zawiera zarówno książkę, którą do strony 86 warto przeczytać jeszcze przed rozpoczęciem pierwszego szkolenia. Pakiet zestawów zawiera też zestawy do nauki czytania, Bity inteligencji i Bity kreatywności, których użycie omawiamy na szkoleniach o nauce czytania, pomnażaniu inteligencji i Tajemnicy kreatywności.

Przed szkoleniem o nauce matematyki warto dodatkowo kupić karcianą grę matematyczną „Tylko pięć”, aby uczestnicy mogli w nią zagrać.

Jeszcze raz rozważ osobisty udział w szkoleniu grupowym

Jeśli macie Państwo możliwość wzięcia udziału osobiście w zajęciach grupowych organizowanych w Warszawie, serdecznie zapraszamy. Jest to rozwiązanie najkorzystniejsze.

Zajęcia weekendowe są organizowane również z myślą o rodzicach spoza Warszawy. Bywają rodzice z Gdańska, Krakowa, Poznania, Radomia, Bielsko Białej, Jeleniej Góry, Szczecina a nawet spoza Polski: Francji, Węgier, Izraela, Norwegii, Szwecji i Ukrainy. W ich opinii zdobyta wiedza i osiągnięte przez dziecko efekty wynagradzają wysiłek związany z przyjazdem. Wiele z nich przyjeżdża na wszystkie zajęcia z cyklu Uniwersytet Rodziców.

Uczestnictwo w zajęciach Uniwersytetu Rodziców w Warszawie wiąże się z noclegiem, jednym lub dwoma. Uczestnicy zazwyczaj wybierają apartamenty przy Ptasiej lub Elektoralnej albo hotele Ibis, które są nowe, czyste i za stosunkowo przystępną cenę. Dwa z nich są w odległości 2-3 przystanków tramwajowych. Jeśli później są Państwo zainteresowani innymi tematami, mogą Państwo przyjechać na jeden dzień – niedzielę.

Jeśli jednak osobisty Państwa udział nie jest możliwy, zapraszamy do skorzystania z 2-godzinnego indywidualnego spotkania z doktor Czerską.

Osoby z Warszawy i okolic nie powinny rozważać szkolenia online. Wyjątkiem jest szkolenie „Cudowny start – rozwój w pierwszym roku”. Jeśli dziecko ma 3-9 miesięcy, to każdy dzień jest bardzo ważny i nie należy czekać na zajęcia grupowe.

Zobacz takze

Menu