tel. 22 292 31 42; kom. 501 184 420instytut@cudownedziecko.plpn-pt 8-17

Rektor gratulował dr Anecie Czerskiej

Project 1 of 13

Dr Aneta Czerska otrzymała dyplom doktorski 4 listopada 2014 r. z rąk Rektora UŚ – profesora Mirosława Nakoniecznego.

Uroczysta promocja 30 doktorów i doktorów habilitowanych, którzy w ostatnim roku otrzymali stopień doktora lub habilitację, odbyła się na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, w auli im. Kazimierza Lepszego.

Punktualnie o godzinie 12 do auli pełnej gości wkroczyli Rektorzy, Dziekani i Profesorowie, rozpoczynając tym samym uroczystość – CXXXVI promocję doktorską.

Rangę można było rozpoznać po kolorze togi i biretu. Dziekani w odróżnieniu od profesorów mieli kolorowe aksamitne togi. Na tym tle uwagę przykuwali Rektorzy w czerwonych togach z kołnierzami z gronostajów.

Następnie na salę wkroczył orszak 30 doktorów, którzy zajęli swoje miejsca w trzech rzędach na prawo od Profesorów. Dziekani i promotorzy przedstawiali kolejno sylwetki doktorów i omawiali ich dorobek naukowy.

Dorobek naukowy dr Anety Czerskiej omówił Dziekan Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji prof. UŚ dr hab. Zenon Gajdzica.

Po złożeniu przysięgi dr Aneta Czerska odebrała wypisany ręcznie dyplom z rąk Rektora i przyjęła gratulacje.

Po oficjalnej uroczystości, jej uczestnicy jeszcze długo nie mogli się rozstać. Rozmowy o nauce przeplatały się z gratulacjami i zdjęciami pamiątkowymi.

Poniżej zdjęcie z Prorektorem UŚ dr hab. Mirosławem Nakoniecznym (po prawej) i Dziekanem Wydziału Etnografii i Nauk o Edukacji – prof. Uś dr hab. Zenonem Gajdzicą (po lewej).

Obok pamiątkowe zdjęcie z Dziekanem Wydziału Etnografii i Nauk o Edukacji – prof. Uś dr hab. Zenonem Gajdzicą (po prawej) i prof. UŚ dr hab. Krzysztofem Ślezińskim (po lewej).

 

Galeria zdjęć – kliknij, aby powiększyć

 

 

 

Menu