Wybierz 3 online
Szkolenia dla rodziców
Każde dziecko od urodzenia dysponuje zdolnościami matematycznymi, które nierozwijane wygasają, począwszy od 3 roku życia. Możesz temu zapobiec, a nawet ponownie je uruchomić!
Matematyka dla dzieci jest łatwa, gdyż każde zdrowe dziecko od urodzenia posiada naturalne zdolności matematyczne. Jednakże od 3 roku życia rozpoczyna się proces ich zaniku. Aby zdolności te nie wygasły, muszą być ćwiczone i rozwijane. Zajmuje to mniej niż pół minuty dziennie, ale codziennie.
Wczesna nauka matematyki wspiera rozwój mowy, słuchu i wzroku. Dzięki niej rozwijać będziemy także myślenie operacyjne, kreatywność, pamięć fotograficzną i wyobraźnię, a zatem szeroko pojętą inteligencję małego dziecka. Im dziecko jest młodsze, tym matematyka jest dla niego łatwiejsza, a efekty są bardziej spektakularne. Dlatego łatwiej jest nauczyć matematyki dziecko 3-letnie niż 7-letnie.
Elementarna matematyka wydaje się prosta, dlatego zazwyczaj sami próbujemy uczyć dzieci, stosując przy tym metody szkolne, które tak bardzo krytykujemy. Jeśli chcesz być naprawdę skuteczny, spróbuj unikać powszechnych błędów.
Dla rodziców, którzy mają dziecko w wieku od urodzenia do 10 lat, oraz osób zajmujących się rozwojem takich dzieci, którzy:
Jako absolwent szkolenia będziesz mieć możliwość kupienia programu komputerowego do nauki matematyki „Cudowna matematyka”. Ułatwi on prowadzenie wczesnej nauki matematyki dla dzieci przez kilka najbliższych lat. Możesz go stosować codziennie, począwszy od wieku niemowlęcego, przez wiek przedszkolny, aż do 6 klasy szkoły podstawowej.
Poznaj niezwykle proste i skuteczne sposoby usprawniania myślenia i rozwiązywania problemów. Rozwiń naturalne zdolności matematyczne każdego małego dziecka, kreatywność, pamięć i wyobraźnię, stymulując mowę, wzrok i słuch. Przede wszystkim pozwól dziecku odkryć piękno świata liczb. I zrób to w najbardziej interesujący dla dziecka sposób. Sprawdź, jak łatwa jest matematyka dla dzieci.
Uczestników szkolenia zapraszamy na wykład wprowadzający “Jak nie pozbawić dziecka geniuszu”, który jest integralną częścią pierwszego wybranego szkolenia. Odbywa się on w piątkowe popołudnie poprzedzające szkolenie. Wykład trwa około 3 godzin. Termin podany jest w poniższym linku.
Tutaj możesz sprawdzić informacje logistyczne i plan szkoleń.