tel. 22 292 31 42; kom. 501 184 420instytut@cudownedziecko.plpn-pt 8-17

Kup zestaw edukacyjny

  • aby rozwinąć naturalne zdolności,
  • aby zapobiec dysfunkcjom,
  • aby pomnożyć inteligencję,
  • aby ułatwić naukę szkolną.

Zapraszamy do złożenia zamówienia

Chciałbyś spróbować samodzielnie nauczyć małe dziecko czytać lub pomnożyć jego kreatywność, inteligencję oraz zdolności językowe zanim weźmiesz udział w jednym z ośmiu szkoleń?

Aktualne ceny wszystkich produktów podane są w zakładce OFERTA. Tam znajdziesz również informację o pakietach w promocyjnych cenach. Możesz zaoszczędzić nawet 17%.

Wczesna nauka czytania

Zestaw do nauki czytania

Naucz małe dziecko czytać 9 książek w 9 tygodni. Zestaw zawiera 9 książek, 66 gier i 162 kart do nauki czytania globalnego.

Zestaw zawiera instrukcję, ale zachęcamy, aby wziąć udział w szkoleniu, aby móc kontynuować naukę czytania z dzieckiem.

Książka „Czytanie dla rozwoju”

Przeczytaj jedyną publikację naukową o wczesnej edukacji dla rozwoju, aby przekonać się, jaki potencjał ma Twoje dziecko i jak czytanie może zapobiegać dysleksji, usprawniać funkcjonowanie mózgu, rozwijać kreatywność, pamięć i wyobraźnię oraz pomnażać inteligencję.

Pomnażanie kreatywności i wyobraźni

Bity kreatywności – Część I i II

Świetna gra towarzyska, a przy tym znakomite narzędzie do sprawdzania i rozwijania kreatywności i wyobraźni każdego – od dwulatka po babcię i dziadka.

Pomnażanie inteligencji i pamięci oraz wczesna nauka czytania po polsku i angielsku

Pierwsze bity inteligencji to czarno-białe karty, które dzieciom od urodzenia pomogą rozwijać wzrok, słuch i mowę, a starsze mogą uczyć się odróżniać ślady zwierzęcych stóp i przyporządkowywać je do nazw – po polsku i po angielsku.

Bity inteligencji dla najmłodszych – Część I – Sylwetki i tropy zwierząt domowych

Kontrastowe kolory wspierają rozwój wzroku od urodzenia, karty do nauki czytania jeszcze lepiej go usprawniają, a tropy zwierząt są szansą na świetną zabawę dla każdego przedszkolaka.

Bity inteligencji dla najmłodszych – Część II – Sylwetki i tropy zwierząt dzikich

Naucz małe dziecko sylwetek i tropów zwierząt, a przy tym rozwiń wzrok, słuch, mowę, pamięć i spostrzegawczość. Przy pomocy tego zestawu wprowadzisz naukę czytania w języku polskim i  angielskim.

 

Bity inteligencji – unikalna encyklopedia dla dzieci

Baw się i pomnażaj inteligencję, ucz języków obcych i rozwijaj pamięć.

Zestawy zawierają karty do pomnażania inteligencji, na których znajdziesz ponad sto ciekawych faktów oraz karty do nauki czytania w języku polskim i angielskim.

Bity inteligencji nie zawierają instrukcji dlatego zachęcamy do wcześniejszego udziału w szkoleniu:

Jak pomnożyć inteligencję – szkolenie dla rodziców

Zalecamy, aby przed kupnem Bitów inteligencji odbyć szkolenie „Jak pomnożyć inteligencję małego dziecka”, aby dowiedzieć się po co i jak je prezentować oraz jak je samodzielnie tworzyć.

Na tym szkoleniu dowiesz się także jak rozwijać słuch absolutny i zdolności językowe.

 

Seria Bity inteligencji składa się z 7 części:

Bity inteligencji – Zestaw 1 – Narządy wewnętrzne 

Pokaż dziecku jak wygląda jego serce, żołądek, a nawet oko od drugiej strony. Skończmy z infantylnością i zacznijmy używać poprawnego języka: mamy żołądek a nie brzuszek!

Bity inteligencji – Zestaw 2 – Ptaki miejskie

Czy wiesz, jak nazywają się ptaki, które nas otaczają. Jeśli na każdego czarnego ptaka wołasz wrona, to kup szybko ten zestaw i sprawdź, jak się nazywają. Na szczęście dziecko ma świetną pamięć i chętnie Ci pomoże.

Bity inteligencji – Zestaw 3 – Ptaki europejskie

Czytamy dzieciom wiersze o sójce, dzięciole, kukułce, ziębie, szczygle… ale rysunki w książkach są dalekie od rzeczywistości. Czy dziecko wie, jak one wyglądają? Czy rozpozna je, kiedy dostrzeże je wśród gałęzi?

Bity inteligencji – Zestaw 4 – Polska i jej sąsiedzi

Nazwy najbliższych państw wymawiamy najczęściej. Dzieci je słyszą, ale czy wiedzą, co się z nimi wiąże. Opowiedz o stolicach, rzekach, ważnych postaciach, a nawet potrawach z tych krajów. Przeczytaj, dlaczego flagi wyglądają właśnie tak.

Bity inteligencji – Zestaw 5 – Kraje europejskie

Flagi są wszędzie: na meczach, na twarzach, na budynkach, na samochodach. Pomóż dziecku zorientować się, co oznaczają. Naucz je podstawowych informacji o ważnych miastach, górach, rzekach, morzach nad którymi leży dane państwo.

Bity inteligencji – Zestaw 6 – Psy rasowe Cz. I

Na każdym spacerze mijacie kilkanaście psów. Czy znasz ich nazwy? Co możesz o nich powiedzieć? Pokaż światu różnorodność i głębię świata, który go otacza. Wychowasz wtedy dociekliwego obserwatora.

Bity inteligencji – Zestaw 7 – Psy rasowe Cz. II

Jedne psy są niebezpieczne, a inne przyjazne. Jednych nie wolno spuścić ze smyczy, bo ich naturą jest bieganie, a inne są tak inteligentne, że potrzebują nieustannego zajęcia. Ale wszystko ma przyczyny – poznaj je i opowiedz o tym dziecku.

Produkty tylko dla absolwentów szkoleń

Poniższe produkty nie zawierają instrukcji. Mogą być używane jedynie przez absolwentów szkoleń na temat nauki czytania i matematyki.

Programy komputerowe „Cudowne czytanie” i „Cudowna matematyka”

Programy komputerowe są pomocą dydaktyczną dla rodzica, która bardzo ułatwia wczesna naukę czytania i matematyki.

Gra matematyczna

Świetna gra matematyczna. Dzieci uwielbiają ją za jej prostotę. Dorośli dostrzegają w niej strategiczną grę towarzyską.

Czyste karty i zeszyty do samodzielnego przygotowania pomocy dydaktycznych

Czyste karty do wyrazów i zdań

Niezadrukowane karty służą absolwentom szkoleń do samodzielnego przygotowania harmonogramu nauki czytania. Umieszczamy na nich wyrazy i zdania.

Czyste karty do bitów inteligencji i kart pamięci

Niezadrukowane karty i  służą absolwentom szkoleń do samodzielnego przygotowania bitów inteligencji i kart pamięci.

Czyste zeszyty

Niezadrukowane zeszyty służą absolwentom szkoleń do samodzielnego przygotowania książek do nauki czytania dla swojej pociechy.

Zaoszczędź nawet 17% kupując pakiet produktów

Kupując pakiet produktów możesz zaoszczędzić nawet 17%. Sprawdź nasze promocje.

Spotkajmy się

Jeśli chcesz odnieść sukces, zakup materiałów nie wystarczy. Kluczem do edukacji i rozwoju dziecka jest kreatywny i bogaty w wiedzę rodzic.

Ważne jest nie tylko jakich pomocy dydaktycznych używasz, ale przede wszystkim jak uczysz, rozwijasz i wychowujesz. Przygotuj się, aby oczarować swoją pociechę. Dzięki temu pokocha uczenie się, czytanie, matematykę.

Zanim weźmiesz udział w szkoleniu, sprawdź efekty wczesnej edukacji metodą Cudowne Dziecko

Sprawdź efekty wczesnej nauki czytania

Czy wiesz, że Twoje dziecko ma potencjał aby wybić się ponad przeciętność? Twoje dziecko też tak może czytać – płynnie i ze zrozumieniem w 6 językach i to w wieku 6 lat tak, jak dziewczynka na filmie. A wystarczy tylko kilka minut dziennie!

Sprawdź efekty wczesnej nauki matematyki

Czy chcesz zacząć prawidłowo wspierać naturalne zdolności matematyczne, z którymi rodzi się każde dziecko? Nie zwlekaj! Zacznij tak szybko, jak to możliwe. Nawet jeśli Twoje dziecko ma 6 miesięcy lub 6 lat.

 

Menu