tel. 22 292 31 42; kom. 501 184 420instytut@cudownedziecko.plpn-pt 8-17

Chcę kupić zestaw do nauki czytania.

Czy muszę wziąć udział w szkoleniu?

W zestawie 1 do nauki czytania oraz w zestawie nr 2 jest instrukcja, która wyjaśnia, jak korzystać z zestawu. Można kupić zestawy i korzystać z nich bez udziału w szkoleniu.

Aby uniknąć błędów

Jednakże rodzice popełniają wtedy wiele błędów. Szkolenie uchroni od ich popełnienia.

9 tygodni sukcesów i co dalej…

Zestaw nr 1 pozwala nauczyć czytać 9 książek w 9 tygodni, jednak w tym czasie nie nauczymy dziecka czytać dowolnych książek. Po 9 tygodniach rodzic nie będzie wiedział, co robić dalej i jak uczyć czytać, aby rozwinąć pamięć, wyobraźnię, kreatywność i myślenie operacyjne oraz jak zapobiec dysleksji.

Metodę nauki czytania opracowaną przez dr Czerską można poznać tylko na szkoleniu

Dopiero stosując działania omówione na szkoleniu, można pomnożyć inteligencję dziecka wykorzystując do tego naukę czytania, która jest niejako skutkiem ubocznym właściwej stymulacji mózgu.

Z tego powodu polecam wzięcie udziału w szkoleniach.

Wiedza na wiele lat

Wiedza zdobyta na szkoleniach będzie przydatna przez wiele lat. Na przykład program do nauki matematyki wykorzystujemy aż do klasy 6 szkoły podstawowej. Jednakże jest on dostępny w sprzedaży tylko dla absolwentów szkolenia.

Tymczasem około 3 roku życia zanikają naturalne zdolności matematyczne. Możemy jeszcze te zdolności odzyskać, ale im dziecko jest starsze, tym jest to trudniejsze. Dodatkowo wszelka edukacja logiczna oraz nauka przedszkolna znacznie utrudniają ten proces.

Zbyt daleko?

Jeśli nie możesz przyjechać do Warszawy, to polecam szkolenia online. Są one droższe od szkoleń grupowych. Jednak kupując pakiet 3 szkoleń, osiągniesz cenę za jedno szkolenie taką samą, jak za szkolenia grupowe. Terminy szkoleń ustala rodzic indywidualnie z dr Czerską.
Ta forma szkolenia omówiona jest na stronie:

http://cudownedziecko.pl/dt_catalog/skrot-szkolenia-online-w-trybie-indywidualnym/

Pakiet zestawów do nauki czytania z książką

Jeśli jesteś zainteresowany jedynie zestawami dla dziecka do nauki czytania, to proszę zapoznaj się z promocjami opisanymi na stronie:

http://cudownedziecko.pl/dt_catalog/zestawy-edukacyjne-w-promocyjnych-cenach/

Pakiet II możesz kupić z 15% rabatem.

Menu